Zrecenzowano: 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nie mam słów by oddać ogrom szczęścia, kt otrzymałam od hotelu za free!!! Dostaliśmy mega pokoj z przepięknym widokiem!! Klubowe zakwaterowanie ! Boski basen... każdej chwili tęskniłam za super Panią w recepcji klubowej i naszym pokojem z bilardem!!!!

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, dariasz79
Zrecenzowano: 23 kwietnia 2019

Kilkudniowy pobyt z rodziną. wszyscy byliśmy pod olbrzymim wrażeniem wspaniałego basenu. Mieliśmy pokój na 48 piętrze, od strony ogrodów , z tarasem. Czym wyżej tym lepszy widok. Polecam restauracje Adrift i bufet restauracji Rise. No i oczywiście rooftop - bar LAVO i restaurację CELAVI .W szędzie bardzo czysto wspaniała obsługa. Posiadacze kart kredytowych CITIBANKU mają zniżki w restauracji.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, ealex60
Zrecenzowano: 13 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel to wizytówka Singapuru. Z zewnątrz robi wrażenie. Widok z pokoju lub basenu jest oszałamiający. Ale czy warto ? Na więcej ni 1-2 noce raczej nie. Znany (symbol) hotel to mnóstwo ludzi. Bardzo ślizgi czas oczekiwania na windę, ale przy basenie nie brakuje leżaków.
Pokoje przestronne z pięknymi widokami. Czyste i dobrze wyposażone.
Hotel drogi, ale na 1 noc warto - wstęp na basen.
Ogromny + za możliwość bezpłatnego check in znacznie przed dozwolonymi godzinami

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Elizawwa
Zrecenzowano: 16 lutego 2019

Hotel jest nie tylko jedną z wizytówek miasta ale też oddaje jego kosmopolityczną atmosfere.Dla mnie niezwykłe miejsce, nie tylko jako hotel ale tez jako pewna całość;wiele się tudzieje;to miasto samo w sobie.Bezwzględnie należy doświadczyć tego "tygla" podczas pobytu w Singapurze.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dla mnie koniecznie od strony miasta im wyżej tym lepiej-widok niezapomniany
Termin pobytu: grudzień 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Anna Z
Zrecenzowano: 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas pobytu w Singapurze nie można nie zobaczyć tego hotelu. Ale nie można też tam nie zamieszkać! Dlaczego? Bo tylko goście hotelowi mogą podziwiać miasto z basenu infinity pool na 57 piętrze tej niezwykłej budowli!
Wszystko jest tu dopracowane. Począwszy od bardzo sprawnej recepcji ( oczekiwanie umilają hostessy częstujące mini różkami Cornetto czy wodą), przez doskonałą obsługę pokoi, po możliwość odświeżenia przed podróżą w hotelowym fitness klubie kilka godzin po wymeldowaniu.
Po pokoju widać upływ czasu ale nadal jest luksusowo. Basen z chłodną ( ale nie zimną wodą) i zapierającymi dech w piersiach widokami to coś, co trzeba zobaczyć! Ceny w barze na basenie nie uwzględniają podatków :) wiec można się zdziwić, ale poza tym wszystko warte swojej ceny! Świadomość, że pływa się w basenie na dachu tej kosmicznej budowli zapiera dech w piersi! A widok panoramy nocnego Singapuru zostaje w pamięci na zawsze...

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Ikopal