Zrecenzowano: 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas pobytu w Singapurze nie można nie zobaczyć tego hotelu. Ale nie można też tam nie zamieszkać! Dlaczego? Bo tylko goście hotelowi mogą podziwiać miasto z basenu infinity pool na 57 piętrze tej niezwykłej budowli!
Wszystko jest tu dopracowane. Począwszy od bardzo sprawnej recepcji ( oczekiwanie umilają hostessy częstujące mini różkami Cornetto czy wodą), przez doskonałą obsługę pokoi, po możliwość odświeżenia przed podróżą w hotelowym fitness klubie kilka godzin po wymeldowaniu.
Po pokoju widać upływ czasu ale nadal jest luksusowo. Basen z chłodną ( ale nie zimną wodą) i zapierającymi dech w piersiach widokami to coś, co trzeba zobaczyć! Ceny w barze na basenie nie uwzględniają podatków :) wiec można się zdziwić, ale poza tym wszystko warte swojej ceny! Świadomość, że pływa się w basenie na dachu tej kosmicznej budowli zapiera dech w piersi! A widok panoramy nocnego Singapuru zostaje w pamięci na zawsze...

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Ikopal
Zrecenzowano: 3 lutego 2019

Pod koniec stycznia 2019 spędziłem z rodziną noc w tym hotelu. Hotel jest jedną z atrakcji turystycznych Singapuru. Mieliśmy pokój na 44 piętrze z widokiem na miasto. Udało nam się zameldować do hotelu już w południe mimo, że teoretycznie pokój jest od 15.00. Pokój bardzo ładnie urządzony, około 60 metrów kwadratowych z cudownym widokiem na miasto. Odwiedziliśmy oczywiście basen na 57 piętrze hotelu, który również wywarł na nas ogromne wrażenie. Będąc w Singapurze trzeba odwiedzić ten hotel i zobaczyc te widoki. Hotel nie jest tani ale wart każdej wydanej złotówki. Polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Powyżej 40 piętra z widokiem na miasto.
Dziękujemy, Stanisław S
Zrecenzowano: 3 lutego 2019

Wiadomo, że to jest hotel, który każdy, kto jest w Singapurze chce zobaczyć. W związku z powyższym jest w nim mnóstwo ludzi. O kameralności nie ma więc mowy. Sam hotel czyściutki. Dostaliśmy śliczny, duży pokój z widokiem na ogrody. Możliwość skorzystania z tarasu widokowego dostarcza niesamowitych wrażeń, widok, zwłaszcza wieczorem zapiera dech w piersiach. Jest to hotel, który trzeba "zaliczyć" będąc w Singapurze,

Dziękujemy, gosiap27
Zrecenzowano: 14 stycznia 2019

Hotel jest atrakcją sam w sobie - niezwykły kształt oraz basen na dachu typu infinity pool to jedne z atrakcji Singapuru. Olbrzymie i luksusowe pokoje, świetne śniadania, typowa dla Singapuru przemiła obsługa. Warto dopłacić ok $100 za noc do pokoju z widokiem na Marina Bay na piętrach 40+ - rozciąga się stąd niesamowity widok na zatokę i daje możliwość obserwowania pokazu fontann i świateł codziennie o 21:00. Do hotelu przylega olbrzymie centrum handlowe, w którym są obecne wszystkie najbardziej luksusowe marki świata. Polecam znajdujący się tam food court - bardzo dobre jedzenie za niewielkie pieniądze. Do hotelu można dotrzeć z lotniska metrem (stacja przy samym hotelu) lub Grabem - azjatyckim odpowiednikiem Ubera (koszt $17).

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto dopłacić ok $100 za noc do pokoju z widokiem na Marina Bay na piętrach 40+ - rozciąga się stąd niesamowity widok na zatokę.
Dziękujemy, adammZ6562CJ
Zrecenzowano: 7 stycznia 2019

Reklamy ten hotel nie potrzebuje, a pobyt w nim to raczej koniecznosc podczas wizyty w Singapurze, Czystosc,obsluga,komfort pokoi,jakosc dan w restauracjach na najwyzszym poziomie. Warto zarezerwowac pokoj z dostepem do Club 55

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto wybrac z dostepem do Club 55
Termin pobytu: grudzień 2018