Zrecenzowano: 23 kwietnia 2018

Hotel poprostu idealny pod kazdym wzgledem. Widok z pokoju cudowny a basen na najwyzszym pietrze zapiera dech w piersi.
Pokoje przestronne i w pelni wyposazone ze wspanialym widokiem.
Pelen luksus w idealnej lokalizacji.
Idealny i jeszcze raz idealny a co za tym idzie trzeba sie liczyc z dosc duzym wydatkiem ale naprawde warto.
Polecam serdecznie

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z widokiem na miasto znajduja sie na wyzszych pietrach zas pokoje z widokiem na morze maja balkon.
Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, andrzek2016
Zrecenzowano: 23 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Zacznijmy od plusów;
-rewelacyjny basen(przypuszczam, ze największa atrakcja w Singapurze)
-ogromny, przestrzenny pokój.
Minusy:
-bardzo głośna klimatyzacja
-straszne kolejki przy zameldowaniu(oczywiscie przy wymeldowaniu już nie;-)

Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, 562michalc
Zrecenzowano: 11 lutego 2018

Będąc w Singapurze trzeba koniecznie być w Marina Bay Sands.
Z całą pewnością jest to dzieło sztuki patrząc na hotel z zewnątrz. Hotel robi niesamowite wrażenie. W nocy jak jest oświetlony - wspaniały. Nowoczesna architektura. Na 57 piętrze jest basen. Trzeba to zobaczyć !!! Widoki z samej góry bajeczne. Widać Singapur po jednej jak i po drugiej stronie. Pokoje bardzo duże i super urządzone. Łazienki po prostu ogromne i bardzo czyste. Śniadania smaczne i różnorodne. Obsługa miła i pomocna.Z hotelu wszędzie dostaniesz się na piechotę bo wszędzie jest blisko. Wszystko na 5 z plusem.

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, naja27
Zrecenzowano: 28 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

To wspaniały hotel , dostaliśmy pokój na 34 piętrze z pięknym widokiem. Pokoje duże i bardzo gustownie urządzone .
Wspaniałe emocje na basenie . Hotel jest drogi lecz na krótki wypad niesamowity.
Pozdrowienia dla Antonio z recepcji , wspaniale nas przywitał i wprawił w dobry humor pomimo naszego zmęczenia .
Polecam ten hotel na świętowanie .

Dziękujemy, Uphagena
Zrecenzowano: 26 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Przepiękny hotel, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Pokoje z pięknymi widokami, restauracje wybitne. Jest to hotel dla najbardziej wymagających klientów. Niezapomniane wrażenia daje także kąpiel w basenie na dachu.

Termin pobytu: styczeń 2017
Dziękujemy, AsiaDanielZG