“Najlepsze miejsce w El Nido?”
Happiness Beach Bar — recenzja

Happiness Beach Bar
Nr 5 wśród 169 Restauracje (El Nido)
Kuchnie: Śródziemnomorska, Marokańska, Izraelska, Tunezyjska
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Samo miejsce z klimatem, dużo bambusa, huśtawki przy barze. Krótki czas oczekiwania, samo jedzenie na duży +, nie znaleźliśmy lepszego miejsca, gdzie można lepiej zjeść w El Nido. Bardzo dobre drinki i miła obsługa, za rok pewnie wrócimy ;)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Weder86

Zrecenzowano 19 marca 2019

Bardzo klimatyczne miejsce, idealne na wieczornego drinka. Trafiaja sie promocje typu happy hours, gdzie otrzymuje sie 2 drinki w cenie 1. Usmiechniete kelnerki i kelnerzy, bardzo przyjazna atmosfera i hustawki przy barze :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, LusiaLui
Zrecenzowano 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

BYŁEM na obiedzie,,super,dla mnie wszystko ok,moja cura odwrotnie ,więc dwie osoby ,dwie opinie,fajny wystrój,klimat ciekawy,jedzenie dobre,drinki ciekawe,polecam. Pamiętajcie to jest inny świąt inna kuchnia,inny sposób gotowania

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, krzysztof_skibinski
Zrecenzowano 12 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Hummus i falafel bardzo smaczne, jedzenie dosyć drogie jak na Filipiny ale naprawdę warto tam zaglądnąć. Czysto, świeżo, miła obsługa.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Marcin S
Zrecenzowano 1 lutego 2018

Fajny bar z klimatycznym wnętrzem, którego punkt główny stanowi bar z huśtawkami zamiast hokerów. Bardzo dużo ludzi, ale raczej jest to miejsce dla turystów, gdzie wszystko jest pod nich, łącznie z menu/

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, KarolinaT367

Happiness Beach Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

El Nido, Palawan
El Nido, Palawan

Byłeś(-aś) w Happiness Beach Bar? Podziel się wrażeniami!