Zrecenzowano 21 lipca 2018

Miałem okazję spać jedną noc w tym hotelu - byłem bardzo zadowolony z pobytu. Hotel jest na bardzo wysokim poziomie, pokoje są dopracowane, obsługa pomocna. Śniadania były tak obfite i dobre, że ciężko było opuścić restaurację :). Hotel oferuje co chwilę podwózkę do centrum miasta, pomimo tego, że metro jest nieopodal.

• Data pobytu: styczeń 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, dyziom
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Richard_Hatter, General Manager, Hotel ICONOdpowiedź udzielona 22 lipca 2018

Dear dyziom,
We are thrilled to hear that you had a memorable stay with us. Thank you for your kind recommendation of #hoteliconhk and on highlighting our key features, namely, strategic location of the hotel, spacious rooms, authentic Asian hospitality culture and award-winning restaurants.

On The Market buffet, it is very popular among both our local and international guests and it has been awarded by OpenRice as the best buffet in Hong Kong for seven years running.

Looking forward to welcoming you back during your next trip to Hong Kong.

Sincerely,
General Manager
Richard Hatter
general.manager@hotel-icon.com

Zrecenzowano 7 września 2015

Otwarty w 2011 roku, designerski, 28-piętrowy Hotel ICON od razu przykuł moją uwagę spośród wielu hoteli, które oglądałem szukając noclegu. Położony na kontynentalnej części Hong Kongu, w dzielnicy Koulun, zaprojektowany przez chińskich i brytyjskich projektantów, zapewnia świetny widok na wyspę Hong Kong.
Dojazd z lotniska do stacji Kowloon pociągiem Airport Express trwa 25 minut, skąd kursuje bezpłatny bus do hotelu.
Imponujące lobby hotelu za sprawą wertykalnego ogrodu na ścianie, składającego się z ponad 8.000 roślin.
Hotel szczyci się swoim proekologicznym zarządzaniem. Na przykład zamiast drukowanej karty meldunkowej, gość wpisuje dane na tablecie i podpisuje się elektronicznie. Hotel ma także inną misję – edukacyjną. Otóż pracują w nim studenci i absolwenci Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Turystyki, która znajduje się w budynku obok. Świetna sprawa! Obsługa hotelu jest znakomita.
Dostałem upgrade do pokoju Club 38 Harbour na 21. piętrze, z dostępem do Lounge’u na ostatnim piętrze :) Świetny design. Ogromne łóżko na wprost okna. Łazienka z deszczowym prysznicem i wanną…z telewizorem.
Cała zawartość minibaru, uzupełnianego codziennie, oferowana jest bezpłatnie!
Wszystkim gościom udostępniany jest smartphone, który zapewnia bezpłatne połączenia lokalne i międzynarodowe oraz wi-fi na mieście. Służy także jako e-concierge.
Świetne śniadanie. Obfity bufet z różnorodnym jedzeniem i napojami. W dodatku bardzo fajnie wyeksponowane.
Hotel oferuje usługi busa, który bezpłatnie co 20 minut zawozi i odbiera gości z portu, skąd można promem przepłynąć na wyspę.
Byłem w hotelowym raju! Chętnie bym tu wrócił.

• Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Inspektor_Hotelowy
Zrecenzowano 27 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja, obsluga - najwyzszy poziom. Bardzo polecam pokoje na najwyzszych pietrach z widokiem na zatoke - niezapomniane wrazenia, szczegolnie w nocy. Fantastyczne, zroznicowane sniadania, kazdy znajdzie cos dla siebie. Elegancki wystroj wnetrz. Darmowy mini-barek. Czy moze byc lepiej? Trudno to sobie wyobrazic...

Data pobytu: marzec 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Maria O
Zrecenzowano 7 stycznia 2015 z urządzeń przenośnych

Dobrze zlokalizowany hotel. Posiada własny transport wzdłuż wybrzeża. Dojazd z lotniska metrem z przesiadką albo Taxi za 250 HKD. Basen w hotelu położony na 9 pietrze skąd rozpościera się znakomity widok na port. W całym hotelu bezpłatne WiFi oraz telefon do połączeń miedzynarodowych. Bardzo dobre wręcz znakomite śniadania w kuchni The Market.

Data pobytu: styczeń 2015
Dziękujemy, cracowia
Zrecenzowano 29 września 2013

Bardzo dobry stosunek ceny do świadczonych usług. Miła atmosfera, czysto, bardzo dobra kuchnia...wspaniałe widoki zwłaszcza z restauracji na 28 piętrze, gdzie obserwowaliśmy huragan usagi ;) Co nas też dziwiło hotel był pełny młodych ludzi zarówno pracujących jak i tych, którzy go odwiedzali

Wskazówka dotycząca pokojów: im wyżej tym fajniejszy widok
  • Data pobytu: wrzesień 2013, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, agaciaONE