to o czym piszą w podręcznikach

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019
Ma_gorzata_P856
Warszawa
Niesamowia budowla, ogrom jej zapiera dech

Zrecenzowano: 17 czerwca 2019
AnnaMii
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (23 289)

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Wejście jest bardzo trudne, ponieważ schody są różnej wysokości, tych dostępnych dla turystów jest podobno 1000. Dobrze mieć ze sobą kijek trekkingowy- bardzo pomaga. Niesamowite uczucie obejrzeć na własne oczy coś o czym pisano w podręczniku do geografii.

Dziękujemy, Ma_gorzata_P856
Zrecenzowano: 17 czerwca 2019

Trudno tu coś opisywać - to trzeba po prostu zobaczyć, przejść kilka kilomertów podziwiając mur i zachwycając się jego urodą i ogromem.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, AnnaMii
Zrecenzowano: 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto odwiedzić właśnie ten fragment muru ze względu na brak tłumów także warto kupić kolejkę w dwie strony aby zaoszczędzić trochę kasy.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, GregWuxing
Zrecenzowano: 3 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Mur Chiński robi ogromne wrażenie na zwiedzających z całego świata ( na mnie również) , jest to obowiązkowy punkt podczas pobytu w Chinach . ( jedyne co mi nie pasowało to to że było bardzo dużo ludzi , tłoczno - ale to jest charakterystyczne w państwie środka ) .
POLECAM !!!!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, aleksanderorlowski
Zrecenzowano: 16 listopada 2018

Zobaczenie Wielkiego Chińskiego Muru i spacer po nim był jednym z marzeń mojego życia.Spełniło się. Udało mi się przejść tylko 5 wież od strony północnej ale widoki zapierały dech w piersiach. Cudowne widoki.Biegnący po szczytach gór w każdą stronę ogromny mur. Dopiero na miejscu przekonałem się że można nie niego wjechać kolejką ale i tak wszystkich zachęcam do pieszego wejścia.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
2  Dziękujemy, Wojtek3691