Zrecenzowano: 2 października 2018 z urządzeń przenośnych

Witam
Byłam w tym hotelu w maju 2018 roku po raz pierwszy. Pomimo, że do Kenii latam od 10 lat zawsze wybieralam inną plażą. Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu i jest to pewne bo powróciłam do niego w sierpniu i wybieram sie z rodzina juz w listopadzie na urlop pomiedzy 17 a 19 i właśnie znowu wybralam ten sam hotel. Jedzenie bardzo dobre, niczego nie brakuje, a obsługa bardzo a nawet bardzo miła i pomocna. Pokoje czyste, łazienki czują już swój wiek. Lecz ja jadę nie dla pokoju tylko dla wspaniałych ludzi, którzy tam pracują oraz wspaniałej kuchni. Manager zawsze uśmiechnięty codziennie wita sie z gośćmi. Wielkie dzieki dla wszystkich pracowników za wspaniałą atmosferę.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Ania393
Zrecenzowano: 16 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Byłem tam tylko od jakiejś 17 do 10 dnia następnego. Jedzenie w miarę ale pokoje i cała cześć mieszkalna hotelu brudna. Co ciekawe nie chodziło chyba o brud bo nie sprzątają ale o starość hotelu. Basen może być. Położony na skarpie nad oceanem albo zatoka ciężko określić. W każdym razie wakacji siedmiodniowych bym tam nie spędził. Fajne animacje

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, RadekK739
Zrecenzowano: 6 września 2016

Hotel niezbyt duży trzy gwiazdkowy ale kameralny z bezpośrednim dostępem do oceanu można leżąc przy basenie podziwiać ocean i jego odpływy i przypływy,jedzenie bardzo dobre co świadczy o dobrym szefie kuchni, dużo rozrywki stoły ping pongowe, bilard sala tv, super barki przy basenie

Termin pobytu: luty 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, schabol
Zrecenzowano: 24 marca 2016

Hotel bardzo sympatyczny. Piękny basen, palmy i ocean rekompensują przestarzałe wyposażenie pokoi. Największym minusem są łazienki. Jedzenie w porządku. Niestety niekażdy pokój ma lodówke. Paradoksalnie niższy standard jest ogromnym plusem, bo do hotelu nie ciągną tłumy "turystów" wrzeszczących i pijących

Termin pobytu: marzec 2016
Dziękujemy, Agnieszka B
Zrecenzowano: 18 lutego 2016 z urządzeń przenośnych

Niezwykle atrakcynie położony mały hotel. Bezpośredni dostęp do czystej białej plaży i wszystkich również miejscowych atrakcji takich jak masarze, sklepy, wycieczki, pamiatki, itp. Czyste baseny i dobra kuchnia na terenie hotelu. Bardzo miła obsługa zwłaszcza pani Issabel do rozwiazywania problemów gości.

Termin pobytu: luty 2016
Dziękujemy, Krzysztof K