Najniższe ceny za pobyt
CheapTickets184 USD
Travelocity184 USD
Wyświetl wszystkie 13 ofert
Zrecenzowano: 16 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Byłem tam tylko od jakiejś 17 do 10 dnia następnego. Jedzenie w miarę ale pokoje i cała cześć mieszkalna hotelu brudna. Co ciekawe nie chodziło chyba o brud bo nie sprzątają ale o starość hotelu. Basen może być. Położony na skarpie nad oceanem albo zatoka ciężko określić. W każdym razie wakacji siedmiodniowych bym tam nie spędził. Fajne animacje

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, RadekK739
Zrecenzowano: 6 września 2016

Hotel niezbyt duży trzy gwiazdkowy ale kameralny z bezpośrednim dostępem do oceanu można leżąc przy basenie podziwiać ocean i jego odpływy i przypływy,jedzenie bardzo dobre co świadczy o dobrym szefie kuchni, dużo rozrywki stoły ping pongowe, bilard sala tv, super barki przy basenie

Termin pobytu: luty 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, schabol
Zrecenzowano: 24 marca 2016

Hotel bardzo sympatyczny. Piękny basen, palmy i ocean rekompensują przestarzałe wyposażenie pokoi. Największym minusem są łazienki. Jedzenie w porządku. Niestety niekażdy pokój ma lodówke. Paradoksalnie niższy standard jest ogromnym plusem, bo do hotelu nie ciągną tłumy "turystów" wrzeszczących i pijących

Termin pobytu: marzec 2016
Dziękujemy, Agnieszka B
Zrecenzowano: 18 lutego 2016 z urządzeń przenośnych

Niezwykle atrakcynie położony mały hotel. Bezpośredni dostęp do czystej białej plaży i wszystkich również miejscowych atrakcji takich jak masarze, sklepy, wycieczki, pamiatki, itp. Czyste baseny i dobra kuchnia na terenie hotelu. Bardzo miła obsługa zwłaszcza pani Issabel do rozwiazywania problemów gości.

Termin pobytu: luty 2016
Dziękujemy, Krzysztof K
Zrecenzowano: 20 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel położony bezpośrednio przy pięknej szerokiej płazy nad oceanem indyjskim. Hotel jest faktycznie troszkę starszy i czas juz najwyższy na mały remont. Jest czysto, obsługa bardzo miła, jedzenie na przeciętnym poziomie ale nie mam porównają z innym miejscem w Kenii. Jedno jest pewne ze doskonale oddaje klimat. Ma otwarte dwa bary, bar przy płazy jest obecnie w trakcie remontu.
Miejsce jest urocze warte polecenia:)

Termin pobytu: styczeń 2016
Typ podróży: Podróż służbowa