Ten hotel ogląda właśnie 6 osób
Priceline193 USD
Travelocity177 USD
Wyświetl wszystkie 17 ofert
Zrecenzowano: 8 marca 2020

Polecam dobre jedzenie pokoje Oki małpki biegajace po całym hotelu drinki i piwo ok safari 2 dniowe z Polak w tropikach polecam niezapomniane mecze w siatkówke z animatorami. W tym hotelu poznaliśmy naszych najlepszych przyjaciół urlop życia pozdrowienia dla was wszystkich

Dziękujemy, Konrad7703
Zrecenzowano: 31 stycznia 2020

Hotel bajka wspaniała lokalizacja jedzonko przepyszne plaża rewelacja Kenia jest po prostu super w hotelu buszuja małpki po balkonach karmilismy je bananami czułam sie jak w raju.Polecam no i oczywsicie dwu dniowe safarii swietna przygoda.

Termin pobytu: marzec 2019
2  Dziękujemy, grazyna2809
Zrecenzowano: 31 października 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękne miejsce od samego startu, na początku w bramie wita was obsługa którą dla was gra na trabce- super sprawa:-) piękne ogrody, palmy kokosowe A na nich mnóstwo- setki kokosów z pyszną wodą kokosową. (Jak dobrze się zakrecicie to Panowie w zielonych ubraniach wam wejdą na drzewo, zetną i ociosają tak że będzie można pierw wypić wodę kokosową A później zjeść miąższ) oczywiście nie powiedzą ile by za to chcieli - my placilismy od siebie 3USD za dwa każdego dnia :-)
Ale dalej- 3 piękne baseny i co ważne dwa z nich głębokie- jeden 2.9m, drugi 2.4m., można się fajnie pobawić i popływać. Woda czysta, ratownicy, ręczniki, leżaki parasole -, wszystko na najwyzszym poziomie.
Do dyspozycji gości 3 bary w 3 różnych fajnych miejscach :-) uwaga bo drinki mocne - nie oszczędzają na alkoholu.
SERWIS KELNERSKI i tu absolutny fenomen.... niesamowity serwis, uśmiech radość bijące od tych ludzi, pełna opieka przy stołach od dezynfekcji rąk po pożegnalny uśmiech. Serwis przy basenach bezproblemowy- wystarczy postawić horagiewke w górze i po chwili ktoś jest - warto zostawić napiwki :-)
Do dyspozycji gości restauracja włoska w cenie- świetna aranżacja nad basenem o 19.30 ale trzeba zarezerwować wcześniej w recepcji stolik. Polecam Carpaccio wołowe i stek z polędwicy.
JEDZENIE - fantastyczne, olbrzymia ilość świeżych owoców, marakują, mango papaja, ananas, arbuz, owocowe pomidory -pycha. Słodkości desery też do wyboru za każdym razem w ilości kilku rodzajów. Dania mięsne, wegetariańskie, przy każdej możliwej okazji live kooking- naleśniki makarony, omlety, wołowina, ryby, kurczaki- na prawdę cuda smakowe i wizualne. Pieczywo w ilości kilku kilkunastu rodzajów. Przepyszne sałatki surówki i różne inne kombinacje.
SHOW TIME - każdego dnia świetne pokazy naprzemiennie akrobatów, tancerzy, zespoły muzyczne A po nich zabawa i tańce. Warto dodać że również voyager stawia na rozrywkę calodniową- gimnastyka w basenie, gry w piłkę itp. Fajny animator Bilo i Jackson - dziękujemy ;-)
POKOJE I HOTEL - piękne miejsce, miłe i czyste wnętrze. Umówmy się że to nie Europa tylko Afryka - nie ma co spodziewać się złotych klamek i marmurowych sedesów, ale jest to co najważniejsze, czyli sprawna klimatyzacja, olbrzymie łóżko, sejf, miejsce na rzeczy, kosmetyki, szlafroki, kapcie. Warto zawsze zostawić coś każdego dnia na sprzątanie- chociaż 1usd dziennie.
Jestem sam po fachu i branży hotelarsko gastronomicznej i mam jak każdy swoje wymagania- prawda jest taka że tam nie ma się do czego doczepić.
Polecam każdemu.
Cenna uwaga - tam nie znajdziecie komarów, zobaczycie super odpływy, genialną roślinność, kapitalne małpki, szczere uśmiechy i ciepło ludzi którzy mimo że mają materialnie mniej niż my to potrafią dać o wiele więcej.
Odnośnie napiwków to warto zostawiać ale i szanować pracę tamtejszych ludzi. Jeśli kogoś na to nie stać to nie powinien tam jechać. Ci ludzie też chcą żyć godnie jak my.

4  Dziękujemy, SzymonJan
Zrecenzowano: 30 października 2019

Hotel godny polecenia. Bardzo miła i przyjazna atmosfera. Obsługa na wysokim poziomie. Uśmiech nie schodzi z twarzy. Jedzenie pyszne. Pokoje czyste. Na plaży szukajcie Alexa mówi po polsku i zorganizuje każdą wycieczkę oraz safari.

Dziękujemy, Anna_Polska1
Zrecenzowano: 29 października 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam ten hotel bardzo mocno. Czysto i klimatycznie. Dla Europejczyka na pierwszy rzut oka łazienka faktycznie może prosić się o remont ale po 2 dniach przestaje się zwracać na to uwagę :) obsługa fenomenalna! Wszyscy uśmiechnięci i pomocni. Jedzenie urozmaicone i smaczne. Kierunek wspaniały i klimatyczny. Polecam i życzę udanych wakacji w Voyagerze:)

Dziękujemy, ewelina-js