Ten hotel oglądają właśnie 4 osoby
Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
Hotels.com159 USD
Priceline193 USD
Trip.com161 USD
ZenHotels.com175 USD
Travelocity159 USD
CheapTickets159 USD
Wyświetl 19 oferty
Zrecenzowano: 31 stycznia 2020

Hotel bajka wspaniała lokalizacja jedzonko przepyszne plaża rewelacja Kenia jest po prostu super w hotelu buszuja małpki po balkonach karmilismy je bananami czułam sie jak w raju.Polecam no i oczywsicie dwu dniowe safarii swietna przygoda.

Termin pobytu: marzec 2019
2  Dziękujemy, grazyna2809
Zrecenzowano: 31 października 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękne miejsce od samego startu, na początku w bramie wita was obsługa którą dla was gra na trabce- super sprawa:-) piękne ogrody, palmy kokosowe A na nich mnóstwo- setki kokosów z pyszną wodą kokosową. (Jak dobrze się zakrecicie to Panowie w zielonych ubraniach wam wejdą na drzewo, zetną i ociosają tak że będzie można pierw wypić wodę kokosową A później zjeść miąższ) oczywiście nie powiedzą ile by za to chcieli - my placilismy od siebie 3USD za dwa każdego dnia :-)
Ale dalej- 3 piękne baseny i co ważne dwa z nich głębokie- jeden 2.9m, drugi 2.4m., można się fajnie pobawić i popływać. Woda czysta, ratownicy, ręczniki, leżaki parasole -, wszystko na najwyzszym poziomie.
Do dyspozycji gości 3 bary w 3 różnych fajnych miejscach :-) uwaga bo drinki mocne - nie oszczędzają na alkoholu.
SERWIS KELNERSKI i tu absolutny fenomen.... niesamowity serwis, uśmiech radość bijące od tych ludzi, pełna opieka przy stołach od dezynfekcji rąk po pożegnalny uśmiech. Serwis przy basenach bezproblemowy- wystarczy postawić horagiewke w górze i po chwili ktoś jest - warto zostawić napiwki :-)
Do dyspozycji gości restauracja włoska w cenie- świetna aranżacja nad basenem o 19.30 ale trzeba zarezerwować wcześniej w recepcji stolik. Polecam Carpaccio wołowe i stek z polędwicy.
JEDZENIE - fantastyczne, olbrzymia ilość świeżych owoców, marakują, mango papaja, ananas, arbuz, owocowe pomidory -pycha. Słodkości desery też do wyboru za każdym razem w ilości kilku rodzajów. Dania mięsne, wegetariańskie, przy każdej możliwej okazji live kooking- naleśniki makarony, omlety, wołowina, ryby, kurczaki- na prawdę cuda smakowe i wizualne. Pieczywo w ilości kilku kilkunastu rodzajów. Przepyszne sałatki surówki i różne inne kombinacje.
SHOW TIME - każdego dnia świetne pokazy naprzemiennie akrobatów, tancerzy, zespoły muzyczne A po nich zabawa i tańce. Warto dodać że również voyager stawia na rozrywkę calodniową- gimnastyka w basenie, gry w piłkę itp. Fajny animator Bilo i Jackson - dziękujemy ;-)
POKOJE I HOTEL - piękne miejsce, miłe i czyste wnętrze. Umówmy się że to nie Europa tylko Afryka - nie ma co spodziewać się złotych klamek i marmurowych sedesów, ale jest to co najważniejsze, czyli sprawna klimatyzacja, olbrzymie łóżko, sejf, miejsce na rzeczy, kosmetyki, szlafroki, kapcie. Warto zawsze zostawić coś każdego dnia na sprzątanie- chociaż 1usd dziennie.
Jestem sam po fachu i branży hotelarsko gastronomicznej i mam jak każdy swoje wymagania- prawda jest taka że tam nie ma się do czego doczepić.
Polecam każdemu.
Cenna uwaga - tam nie znajdziecie komarów, zobaczycie super odpływy, genialną roślinność, kapitalne małpki, szczere uśmiechy i ciepło ludzi którzy mimo że mają materialnie mniej niż my to potrafią dać o wiele więcej.
Odnośnie napiwków to warto zostawiać ale i szanować pracę tamtejszych ludzi. Jeśli kogoś na to nie stać to nie powinien tam jechać. Ci ludzie też chcą żyć godnie jak my.

4  Dziękujemy, SzymonJan
Zrecenzowano: 30 października 2019

Hotel godny polecenia. Bardzo miła i przyjazna atmosfera. Obsługa na wysokim poziomie. Uśmiech nie schodzi z twarzy. Jedzenie pyszne. Pokoje czyste. Na plaży szukajcie Alexa mówi po polsku i zorganizuje każdą wycieczkę oraz safari.

Dziękujemy, Anna_Polska1
Zrecenzowano: 29 października 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam ten hotel bardzo mocno. Czysto i klimatycznie. Dla Europejczyka na pierwszy rzut oka łazienka faktycznie może prosić się o remont ale po 2 dniach przestaje się zwracać na to uwagę :) obsługa fenomenalna! Wszyscy uśmiechnięci i pomocni. Jedzenie urozmaicone i smaczne. Kierunek wspaniały i klimatyczny. Polecam i życzę udanych wakacji w Voyagerze:)

Dziękujemy, ewelina-js
Zrecenzowano: 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce przepiękne,hotel rewelacja, posiłki przepyszne i koniecznie wycieczka na safarii, miejsce godne polecenia napewno tam wrócę bo klimat w tym miejscu jest fantastyczny tak jak i małpki skaczące po balkonach
Jednym słowem bajka.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Grazyna W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wasike C W, Group Operations Manager, Voyager Beach ResortOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Dear Guests,
Thank you for the recent stay in Voyager and for kindly sharing your feedback. We shall be so honoured to host you again in the near future.
Yours Sincerely,