“Cairo, Egypt ”

My Odyssey Tours Cairo 1 Day
Nr 78 wśród 303 Wycieczki (Kair)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: Ponad 3 godziny
Zrecenzowano 3 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MyOdysseyTours, Manager, My Odyssey Tours Cairo 1 DayOdpowiedź udzielona 11 maja 2018

Filtrowanie

Zrecenzowano 26 marca 2018

Zrecenzowano 20 marca 2018

Zrecenzowano 6 lutego 2018

Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MyOdysseyTours, Guest Relations Manager, My Odyssey Tours Cairo 1 DayOdpowiedź udzielona 7 lutego 2018

Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 18 stycznia 2018

Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Odyssey-COT, Public Relations Manager, My Odyssey Tours Cairo 1 DayOdpowiedź udzielona 21 stycznia 2018

My Odyssey Tours Cairo 1 Day — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kair, Cairo Governorate
Kair, Cairo Governorate

Byłeś(-aś) w My Odyssey Tours Cairo 1 Day? Podziel się wrażeniami!