“Koniecznie trzeba tam wstąpić”
Bar Warszawa — recenzja

Bar Warszawa
Nr 145 wśród 1 371 Restauracje (Tbilisi)
Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo fajny barek prowadzony przez przesympatyczną naszą rodaczkę. Serwują świetne nalewki w dobrych cenach. Można też coś zjeść. Polecam serdecznie

Dziękujemy, Zbyszek Z

Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem oczarowany tym miejscem! Atmosfera jest fantastyczna :) a barmani zawsze chętni do rozmowy, szczególnie pani Kasia :) ceny bardzo przyjemne a żurek wspaniały! Szczerze mówiąc nie jadłem w Polsce tak dobrego żurku jak tutaj :) warto wpaść na jedzonko jak i chache bądź winko!

Dziękujemy, pzmudatrzebiatowski
Zrecenzowano 10 maja 2019

Bardzo miła niespodzianka podczas zwiedzania stolicy Gruzji:)
Obsługa przemiła, spędziłam znaczne więcej czasu niż planowałam, pochłonięta ciekawa rozmową z jedną z barmanek.
Odwiedziałam kilkukrotnie w czasie pobytu w Tbilisi i polecam szczerze to miejsce!

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, karaplus
Zrecenzowano 13 marca 2019

Pyszna i niedroga czacza. Barman z kosmosu, z którym sie ostro pośmialiśmy. Nie jedliśmy tam więc trudno oceniać, ale atmosfera dość przyjemna.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano 25 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wystrój na pierwszym poziomie bardzo fajny i miły dla oka. Na dole zaś piwnica niestety bez wentylacji czyli wilgotno i dusznie; szybko wróciliśmy na pierwszy poziom.Stout dość przeciętny, wino podane w słoiku ( czy kiedykolwiek podawali tak wino w Polsce ?) dobre. Wódka dobra i zimna. Jedzenia nie próbowałem ale nie chciałem ryzykować :) podsumowując: miejsce na szybkie piwko i strzał wódki.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Mishima85

Bar Warszawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tbilisi, Gruzja

Byłeś(-aś) w Bar Warszawa? Podziel się wrażeniami!