“Szybki szot”
Bar Warszawa — recenzja

Bar Warszawa
Nr 158 wśród 1 280 Restauracje (Tbilisi)
Zrecenzowano 13 marca 2019

Pyszna i niedroga czacza. Barman z kosmosu, z którym sie ostro pośmialiśmy. Nie jedliśmy tam więc trudno oceniać, ale atmosfera dość przyjemna.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Katarzyna B

Zrecenzowano 25 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wystrój na pierwszym poziomie bardzo fajny i miły dla oka. Na dole zaś piwnica niestety bez wentylacji czyli wilgotno i dusznie; szybko wróciliśmy na pierwszy poziom.Stout dość przeciętny, wino podane w słoiku ( czy kiedykolwiek podawali tak wino w Polsce ?) dobre. Wódka dobra i zimna. Jedzenia nie próbowałem ale nie chciałem ryzykować :) podsumowując: miejsce na szybkie piwko i strzał wódki.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Mishima85
Zrecenzowano 27 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Miłe zaskoczenie podczas pierwszego spaceru po Tbilisi - jest wszystko, czego potrzeba na szybkie pokrzepienie: dobre piwko, zakąski i miła obsługa

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, Agnieszka K
Zrecenzowano 14 października 2016 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy z rana na jedno szybkie piwko, bar dopiero co został otwarty.
Kelner puszczał dziwna muzykę, myślałem, że będzie coś polskiego... niestety.
Piwko z plastiku, zimne. Nie było dobrego polskiego rzemieslniczego browara. Na jedzenie nie skusilismy się.

Dobra miejscówka w centrum na rozpoczęcie zwiedzania:)

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, ElPablosss
Zrecenzowano 15 września 2016

Największą zaletą miejsca jest jego lokalizacja. Na górnym piętrze jest bardzo ciasno, na dolnym zaś wilgotno, gorąco i wszędzie unosi się nieprzyjemny zapach. Co więcej, w lokalu o nazwie "Warszawa", chełpiącego się serwowaniem polskich przysmaków dwóch panów za barem, z których żaden nie mówi po polsku i nawet nie bardzo po rosyjsku jakoś nie pasuje. W menu można znaleźć dania z modnych w Polsce szybkich barów (np. tatar czy gzik) ale nie jedliśmy nic więc nie wiem czy dania są smaczne.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Edyta S

Bar Warszawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tbilisi, Gruzja

Byłeś(-aś) w Bar Warszawa? Podziel się wrażeniami!