“Wszystko przepyszne. Absolutnie wsystko. Świetne miejsce.”

Organique Josper Grill Bar
Nr 37 wśród 1 255 Restauracje (Tbilisi)
Kuchnie: Bar ze stekami
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 lutego 2019

Najlepsze miejsce w Gruzji w jakim byłem. Ceny oczywiście nieco wyższe (w granicach średniej restauracji w Polsce), ale jedzenie z najwyższej półki. Z tego co mówią wszystko jest robione z gruzińskich składników i może nie jest typowo gruzińskie, ale przepyszne. Próbowałem wielu dań i mogę powiedzieć, że każde było wyśmienite. Desery również są super.

Termin wizyty: styczeń 2019
3  Dziękujemy, kobrem

Zrecenzowano 3 kwietnia 2017

Bardzo polecam. Bezwzględnie należy spróbować stek z lokalnej wołowiny. Cudo :) Doskonałe są również desery.

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, CondeNoble
Zrecenzowano 16 października 2016

Bardzo fajne jedzenie, na wysokim poziomie. Jak na tak turystyczne centrum starego miasta w Tbilisi jest to dobre miejsce jeśli cenisz sobie wysoko jakoś jedzenia.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, 699emiliab
Zrecenzowano 26 października 2015

Fantastyczne jedzenie, cudna obsługa spełniająca nawet najdziwniejsze zachcianki. A przy tym nowe smaki np. cream brule o smaku lawendowym!!!! PYCHA!!

Termin wizyty: wrzesień 2015
Dziękujemy, S832MGannas
Zrecenzowano 13 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, bardzo miła obsługa, ładny wystrój lokalu. Widać, że znają się na gotowaniu;) a mięso bardzo dobrej jakości.

Termin wizyty: lipiec 2015
Dziękujemy, Małgorzata M

Organique Josper Grill Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Organique Josper Grill Bar? Podziel się wrażeniami!