“Najlepsze co jadłem w Tbilisi”
Pirosmani — recenzja

Pirosmani
Nr 83 wśród 1 370 Restauracje (Tbilisi)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę godny polecenia lokal. Jedzenie A każdym razem na wysokim poziomie, krótki czas oczekiwania, przyjemna obsługa. Warto zajrzeć.

Dziękujemy, grzechotnik88

Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie i nie mają pikantnych Khinali :) mój syn mógł w końcu zjeść

Fajna atmosfera i starają się pomóc

Dziękujemy, pisanek
Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni pozytywnymi opiniami postanowiliśmy zjeść kolację w tym lokalu. I jak to chyba bywa już w większości lokali w Tbilisi obsługa na bardzo średnim poziomie. Smakowo również nas nie porwało. Ani ostri ani chaczapuri nie było tak smacznie jak mogłoby się wydawać. Muzyka na żywo.

Dziękujemy, WeAreJustGoingAround
Zrecenzowano 3 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu przypadkowo! Jedzenie rewelacyjne, muzyka na żywo wymiata! Taniec gruziński, atmosfera! Tak nam się spodobało, ze trafiliśmy tu ponownie.
Madonna nas zaprosiła i dzięki niej tu byliśmy 2 razy.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Michał B
Zrecenzowano 6 maja 2018

Bardzo średnio jak na Gruzje. Obsługa bez energii, jakaś nafochowana. Jedzenie bardzo kiepskie, jedyna restauracja w Gruzji gdzie prawie wszystko zostało na stole. Kebeb niejadalny. Nawet wino własnej produkcji beznadziejne. Nie polecamy

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, PiotrBig

Pirosmani — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tbilisi, Gruzja

Byłeś(-aś) w Pirosmani? Podziel się wrażeniami!