Polecam

Świetna organizacja,super atmosfera,biuro godne polecenia.Wybierzcie Spirit of Georgia,a się nie... Przeczytaj więcej

Kornelia B
Polecam

Razem z mężem skorzystaliśmy z czterech wycieczek z Spirit of Georgia: Wardzia, Kacheti, Gruzińska... Przeczytaj więcej

Camper232521
Myślenice, Polska

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019
Recenzja: Kazbegi tour

Wyjazd do Kazbegi i Vardzi przygotowany bardzo profesjonalnie. Doskonali kierowcy, znakomity przewodnik Max.Samochód zabierał nas spod apartamentu i tam odwoził po wycieczkach. Błyskawiczny mailowy kontakt z biurem. Wszystko dokładnie omówione i zaplanowane przed wylotem z Polski. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy wybierają się do Tbilisi i chcą poznać piękno Gruzji.

Dziękujemy, zaprzygoda
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Dzięki Spirit of Georgia poznaliśmy nie tylko piękne krajobrazy i miejsca warte zobaczenia ale przede wszystkim zobaczyliśmy jak żyją ludzie. Lidka i Maks wprowadzili nas w świat Gruzinów ciekawymi opowieściami. Zdecydowanie wycieczki z nimi były czymś więcej niż "zwiedzanie z przewodnikiem". Widać, ze to ich pasja, że lubią ludzi i wciąż ich "kręci" zarażanie innych zamiłowaniem do tego kraju. Już dziś wiemy, ze wrócimy do Gruzji i do Sprirt of Georgia. Maks - dla Ciebie szczególne podziękowania za pierwsze dni naszej wyprawy.

Dziękujemy, Monika O
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Bardzo polecam Rafała i jego biuro podróży. Wszystko na najwyższym poziomie. Rafał był naszym przewodnikiem po mieście - bardzo dużo informacji i ciekawych miejsc nam pokazał.

Dziękujemy, danielignar
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Z czystym sumieniem moge śmiało polecić. Ogarnęli nam w sposób profesjonalny wypad z Tbilisi do Omalo ( transport oraz zakwaterowanie na miejscu). Jesteśmy mega zadowoleni !!! A była nas 8-osobowa bardzo wymagająca ekipa.

Dziękujemy, abdulprohaska
Zrecenzowano: 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Witam miałem przyjemność skorzystać z oferty. Zalozenia : Wyjazd 7 dni poznać Gruzję. Program I to co zobaczyłem przerosło nasze oczekiwania. Bardzo dobra obsługa, rezerwacje zgodne z zalozeniami. Zobaczyliśmy od rejonu Kachheti, Kazbeg, aż po Batumi. Bardzo dobra znajomość ciekawych miejsc i kuchni Gruzińskiej, cenne sugestie które pomogły nam spędzić pobyt zgodnie z preferencjami. Pan Rafał bardzo pomocny i wyrozumiały, oraz podziekowania za dobredo przewodnika. Wybierając się do Gruzji warto skorzystać z doświadczenia i wiedzy. Polecam i na pewno skorzystamy z oferty. Już po dwóch dniach od powrotu planujemy kolejną już dłuższszą wizytę na pewno z Spirit od Georgia.

Dziękujemy, Dan M