“Super jedzenie ”
Cafe Palermo — recenzja

Cafe Palermo
Nr 29 wśród 1 369 Restauracje (Tbilisi)

Pyszny posiłek. Gospodarze bardzo pomocni w doborze dań gruzińskich. Ciekawy deser tak słodki, że do niegi specjalnie jest podawana kawa po turecku. Obsługa cały czas internetowała się czy wiemy jak dane danie się je i z czyk najlepiej. Gorąco polecam!!

Dziękujemy, elwirkas2019

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsze wrażenie średnie, ze względu na wystrój i lokalizację. Obsługa bardzo przyjazna. Jedzenie pyszne. Pani właścicielka zabrała mi widelec i nóż, i pokazała jak poprawnie jeść Haczapuri Adżarskie :)

Dziękujemy, da6oss
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto nadrobić parę kroków żeby choć raz tu zjeść. I nie walczyć z szefową jak coś zaproponuje. Dobrać domowe wino i czacze na trawienie. 4 osoby z winem i czacza rachunek 61 GEL.

Dziękujemy, Krzysztof B
Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się w ósemkę na obiado-kolację kierowani poleceniami tej knajpy i nie zawiedliśmy się. Mimo ,że mieliśmy każdy swój plan na kolację , pani właścicielka szybko wybiła nam go z głowy i przekonała do swojego(w milej atmosferze). I to był strzał w dziesiątkę gdyż każdy wyszedł bardzo najedzony, wręcz przejedzony próbując wielu dań i pysznego swojskiego wina. Ceny nie są wielkie więc posilek nie powinien nikogo finansowo zrujnować.
Bardzo polecam!

Dziękujemy, 26krzysztof_
Zrecenzowano 19 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Calkiem ok, tanio, nie wybijajaco sie ale tez nie ponizej oczekiwan. Dobre miejsce na szybki obiad i kawe po turecku.

Dziękujemy, Adrian M

Cafe Palermo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cafe Palermo? Podziel się wrażeniami!