“Oj, malczik, ty nie znajet kak to kuszac”
Cafe Palermo — recenzja

Cafe Palermo
Nr 29 wśród 1 370 Restauracje (Tbilisi)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsze wrażenie średnie, ze względu na wystrój i lokalizację. Obsługa bardzo przyjazna. Jedzenie pyszne. Pani właścicielka zabrała mi widelec i nóż, i pokazała jak poprawnie jeść Haczapuri Adżarskie :)

Dziękujemy, da6oss

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto nadrobić parę kroków żeby choć raz tu zjeść. I nie walczyć z szefową jak coś zaproponuje. Dobrać domowe wino i czacze na trawienie. 4 osoby z winem i czacza rachunek 61 GEL.

Dziękujemy, Krzysztof B
Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się w ósemkę na obiado-kolację kierowani poleceniami tej knajpy i nie zawiedliśmy się. Mimo ,że mieliśmy każdy swój plan na kolację , pani właścicielka szybko wybiła nam go z głowy i przekonała do swojego(w milej atmosferze). I to był strzał w dziesiątkę gdyż każdy wyszedł bardzo najedzony, wręcz przejedzony próbując wielu dań i pysznego swojskiego wina. Ceny nie są wielkie więc posilek nie powinien nikogo finansowo zrujnować.
Bardzo polecam!

Dziękujemy, 26krzysztof_
Zrecenzowano 19 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Calkiem ok, tanio, nie wybijajaco sie ale tez nie ponizej oczekiwan. Dobre miejsce na szybki obiad i kawe po turecku.

Dziękujemy, Adrian M
Zrecenzowano 13 listopada 2018

Właścicielka prawdopodobnie Rosjanka, ma duże poczucie humoru. Niezależnie czy chcesz zdać się na jej wybór, czy wybrać sam - możesz dostać to, co ona uzna za stosowne. Długo przekonywała kobiety przy stoliku obok, że pizza to nie jest dobry wybór i powinny zamówić to, co wskazuje w karcie palcem. Zamówiliśmy zupę, kurczaka w sosie czosnkowym, sałatkę z pomidorów i ogórków oraz domowe wino (zdając się na gust właścicielki). Zjadłam tylko pół zupy, bo stwierdziłam, że nie znajdę miejsca na resztę. Właścicielka przed odbiorem talerza z zupą pogrzebała w nim moją łyżką, wyłowiła kawał mięsa, który tam pływał, odłożyła na mój drugi talerz stwierdzając, że jak nie zjem mięsa, to pójdę za karę do kąta (demonstrując to na wypadek, gdybym nie zrozumiała po rosyjsku). Zupa taka sobie, kurczak w sosie przepyszny, pomidory aromatyczne i duuuuużo kolendry. Najlepsze było wino - przepyszne, o głębokim smaku, domowe i to za 7 lari za 0,5l! Generalnie polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, LunarEclipseOlsztyn

Cafe Palermo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cafe Palermo? Podziel się wrażeniami!