Jest naprawdę szybki

Mowa oczywiście o rollercoasterze formula rossa, dla fanów kolejek górskich rewelacja, drugi czyli... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 listopada 2018
dawidost
Opole, Polska
Rozrywka dla małych i duzych

Zrecenzowano: 12 lipca 2019
majkaa3
Bytom, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (13 554)

Zrecenzowano: 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ferrari world oferuje szereg atrakcji dla wszystkich, najszybsza kolejka formuła rossa dla dorosłych oraz dzieci powyżej wzrostu 140-daje niesamowite wrażenia, pozostałe atrakcje równie fajne i warte wypróbowania, najlepiej kupić bilet przez internet i przyjechać do parku z rana, aby moc spędzić tam cały dzień !!!! Fajna zabawa polecam

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, majkaa3
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FerrariWorldAbuDhabi, Manager, Ferrari World Abu DhabiOdpowiedź udzielona 15 lipca 2019

Hey Majkaa, great to hear that you had a blast of a time in our park and that you liked our attractions. Sounds like you had lots of fun with Formula Rossa. Thank you for sharing your experience and for visiting our park. We would be happy to see you in our park again soon.

Zrecenzowano: 6 czerwca 2019

Ogólnie polecam ale tylko i wyłącznie poza ramadanem. Mają irracjonalne zasady i podczas tego miesiąc najszybsza kolejka jest nieczynna (nie wszystkie tylko ta jedna) i nikt nie jest w stanie wytłumaczyć dlaczego.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Anniolekk
Zrecenzowano: 27 lutego 2019

Będąc w Abu Dhabi chcialem zwiedzić meczet. Córka namówiła mnie na Ferrari World.
Wybraliśmy Ferrari World i to był CZAD !!!!
Mam z żoną 44 lata i pierwszy raz jechałem Roller costerem. Pierwszy i ostatnie :))) Super przeżycie. Fizycznie to jest bezpieczne natomiast trzeba sobie poukładać myśli zanim wsiądziesz na Formula Rossa albo Flying Aces. Super doświadczenie. Tylko z otwartymi oczami !!!!! Spróbowałem wszystkiego, Turbo track też :))).
Żona dumna, tata dumny, syn i córka też, dumni z siebie i rodziców :) :)
Polecam !!! 4-5 godzin wystarczy!!! A dla tych dla których pamiątki drogie, polecam nie kupować ;) .... Zdjęcie też jest pamiątką a najważniejsza pamiątka, to wspomnienia - our mind !!!
Ogólnie, polecam !!!!!!!! Wejściówka dla 2+2 ok 1000 zł,ale warto, Może to być jedyny raz w życiu !!!!

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
1  Dziękujemy, Greg_Silesia
Zrecenzowano: 26 lutego 2019

Bardzo fajne miejsce, gdzie można dobrze się zabawić i wydać trochę gotówki. No cóż za markę trzeba płacić czasem więcej niż to warte. Rollercoster formuła rosa super zabawa. Na wizytę w tym miejscu dobrze mieć cały dzień lub przynajmniej jego większość, wrażenia pozostają

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Przemyslaw W
Zrecenzowano: 27 stycznia 2019

Zarezerwowaliśmy sobie cały dzień (zgodnie z sugestiami innych gości). Wejście od strony galerii handlowej, przestronne, przeszklone. Po przejściu przez bramki od razu udaliśmy się na słynną Formula Rossa. Fantastyczne przeżycie, a prędkość oszałamiająca. Organizacja niezła. Obsługa całego kompleksu pomocna, sympatyczna.
I to by było na tyle jeśli chodzi o pozytywy.
Młodzież będąca z nami (dwóch dziesięciolatków) nie mogła się doczekać obcowania z prawdziwymi legendami szos. A tu niespodzianka: modele (bo nie było w tym miejscu prawdziwych aut!!!) wykonane tandetnie - pozaginane, kartonowe tarcze i klocki hamulcowe, szyby w autach z nieprzezroczystego tworzywa sztucznego, opony i felgi wykonane z jednego kawałka plastiku itd. Oczywiście wszędzie zakazy dotykania, zbliżania się itp. Historia firmy: na pojedynczym (!) pulpicie suche opisy poszczególnych modeli aut, ich rysunki i osiągnięcia.
Pozostałe atrakcje w większości płatne (np. gokarty 40 AED za 7 okrążeń toru).
No i oczywiście wszechobecne punkty z gadżetami. Dla przykładu kilka cen: czpeczka Ferrari -159 AED, długopis Ferrari 49 AED, magnes lodówkowy Ferrari 39 AED, kubek Ferrari 99 AED. No i oczywiście gadżety typu „limited edition” za tysiące AED.
Jedzenie bardzo dobre, w przyzwoitych cenach.
Ogólnie:
- kompleks ma tyle wspólnego z Ferrari co wykupione prawo do używania logo
- jeśli ktoś przyjechał w te okolice na ponad 2 tygodnie i wszystko w promieniu 500 km już obejrzał, to warto przyjechać jedynie na kolejkę Formula Rossa
- jest w tym regionie wiele pięknych rzeczy, ciekawych miejsc. To do nich nie należy. Jeśli nie jesteście maniakalnymi fanami szybkich kolejek górskich, można to miejsce ominąć bez szkody dla zdrowia i z korzyścią dla portfela.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
5  Dziękujemy, Wojciech N