Cudowne miejsce

Jestem pod wrażeniem. Cudowne miejsce.... trzeba przyjechać i zobaczyć, klimat, zapachy, mistycyzm... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 czerwca 2019
marcin k
Jedyne takie miejsce na świecie

Zrecenzowano: 5 czerwca 2019
adamas1988
Katowice, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (13 334)

Zrecenzowano: 9 czerwca 2019

Jestem pod wrażeniem. Cudowne miejsce.... trzeba przyjechać i zobaczyć, klimat, zapachy, mistycyzm. Naprawdę warto.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, marcin k
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019

Spędziliśmy na Starym Mieście trzy dni i było nam wciąż mało! Historia tego miejsca aż przytłacza. Tygiel kultur i religii onieśmiela, ale też popycha do zwiedzania i próbowania wszystkiego.
Z czystym sumieniem mogę polecić wizytę każdemu!

Dziękujemy, adamas1988
Zrecenzowano: 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Robi wrażenie bez względu na wyznanie czy tez jego brak. Uliczki niczym labirynt odkrywają co chwile niesamowite miejsca.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, igormF8526ZF
Zrecenzowano: 3 marca 2019

Jest to bardzo specyficzne miejsce. Obok ewangelicznych miejsc pobytu Jezusa Chrystusa możemy zobaczyć historię i codzienność życia Muzułmanów, Ormian czy ortodoksyjnych Żydów. Miasto zachwyca architekturą, historią i gwarem ulicznych targów.

Dziękujemy, Grażyna B
Zrecenzowano: 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Starem miasto otoczone morem jest to połączenie dwóch światów arabskiego i żydowskiego. Wosków uliczki dodają uroku temu miejscu. Wszechobecne stragany z różnorodna kuchnia i pamiątkami. Nie wiem dla czego ale te ciasne i wąskie uliczki przypomniały mi bardz wenecje za wyjątkiem kanałów. Policja i wojsko prawie w każdym miejscu na starym mieście.

Dziękujemy, 961pawels