Może niekoniecznie.

Nie lubię zwiedzania w grupie, w której uzależniony jesteś całkowicie od przewodnika. A tutaj tak... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 2 kwietnia 2019
Ela U
Sopot, Polska
Trzeba zobaczyc

Niestety już drugie podejście i znów za późno żeby wejść....Polecam jednak wjazd na sama górę,pod... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 października 2018
Robertchief
Gdynia, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 399)

Zrecenzowano: 13 marca 2017

Piękne wręcz wymuskane, wzorcowo prowadzone ogrody Baha'i na różnych poziomach niestety nie do obejrzenia za jednym "zamachem". każdy z elementów zwiedzac mozna z osobna. Godziny otwarcia dla "postronnych" też nie najlepsze. Położone na Górze Karmel Światowe centrum Baha'i jest miejscem pielgrzymek z całego Świata Baha'itów bez wątpienia należy zobaczyć i zachwycić się choćby tylko kunsztem ogrodników

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2017
Dziękujemy, Tomasz C
Zrecenzowano: 16 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

To unikalne miejsce w Izraelu. Położone na zboczu góry ogrody i świątynia - mauzoleum, zadziwia uporządkowaniem i konsekwencją architektury zieleni. A to wszystko finansowane przez wyznawców pięknej religii z całego świata.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2017
1  Dziękujemy, 438olak
Zrecenzowano: 2 lutego 2017

wjechaliśmy na wzgórze i podziwialiśmy z góry ogród i panoramę. Myślałam, że pochodzimy po tych ogrodach, jednak nie można było do nich wejść :( lekki niedosyt odczuwałam.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2016
1  Dziękujemy, Gosia C
Zrecenzowano: 9 stycznia 2017

Rozpościerające się ogrody dookoła nie mają końca, zadziwiają swoją wspaniałością i regularnością, najbardziej korzystnie wyglądają wczesną jesienią lub wiosną.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
Dziękujemy, agnesroc
Zrecenzowano: 23 października 2016

Będąc w Hajfie trzeba odwiedzić Ogrody Bahaitów, są przepiękne. Rozciągające się na kilometr ogrody składają się z 19 tarasów schodzących kaskadą w dół zboczem góry. Pośrodku nich, znajduje się przykryte złotą kopułą Sanktuarium Bába. Spacerując po ogrodach na każdym kroku widać pietyzm i dbałość o szczegóły.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2016
Dziękujemy, Wioleta O