Soleil Boutique Hotel Eilat
327 USD
290 USD
  • Basen
Uwaga, okazja! 26% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 26% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (392 USD).

Motel Tsabar(Ejlat)(Świetna cena!)
82 USD
71 USD
Uwaga, okazja! 32% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 32% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (104 USD).

310 USD
282 USD
Uwaga, okazja! 12% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 12% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (320 USD).

225 USD
195 USD
317 USD
291 USD
Uwaga, okazja! 17% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 17% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (352 USD).

Motel Aviv(Ejlat)(Świetna cena!)
83 USD
Uwaga, okazja! 25% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 25% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (111 USD).

Blue Hotel(Ejlat)(Świetna cena!)
91 USD
88 USD
Uwaga, okazja! 14% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 14% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (102 USD).

355 USD
HotelsClick
Uwaga, okazja! 53% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 53% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (756 USD).

2 000 USD
  • Bezpłatny parking
Nova Like Hotel Eilat - an Atlas Hotel(Ejlat)(Świetna cena!)
Zrecenzowano 26 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Naprawdę poleca to miejsce. Pokój był ładny i wygodny. Codziennie sprzatany. W odległości krótkiego spaceru od centrum i plaży. Blisko lotniska, jeśli lubisz oglądać lądowanie i start samolotów to masz super frajdę choc czasami lepiej tego nie słyszeć: - / Najlepsze było śniadanie z miejscowym pysznym jedzeniem. Bardzo smaczne i różnorodne sałatki, sery, świeże pieczywo, mini przystawki na ciepło oraz przygotowywane potrawy z jajek na zamowienie. Wszystko o czym mógłbyś marzyć , aby zjeść rano w Izraelu. Bardzo miły personel. Koniecznie pozdrawiam: Sara, Shai i Armando!!!

Really like the place. Room was nice and comfy. Everyday clean. A short walk from center and beach. Close to airport if You like to watch. Sometimes not to hear it :-/ The best part were the breakfast with local delicious food. Whatever you dream about to eat in the morning in Izrael. Want to say that there was great stuff ! Want to say Hi to Sara, Shai and Armando !

Data pobytu: luty 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Brylanty
Zrecenzowano 29 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel dość drogi jak na stan pokoju w którym zostaliśmy zakwaterowani.(nie bede wdawał się w szczegóły)niby wszystko ok,ale tu i ówdzie widać...za to śnidania!!!!jest wybór a obsługa na śniadaniu rewelacja.

Data pobytu: styczeń 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Gregorzewski
Zrecenzowano 12 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel w ścisłym centrum, z doskonałymi śniadaniami i basenem. Taras, z którego widać lotnisko i miasto. W pobliżu liczne sklepy i puby. Jak również marina. Polecam - Monix w podróży Tv Show Poland!! Zapraszam na yt: Monix Krawczyk

Data pobytu: styczeń 2018, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Monix77
Zrecenzowano 29 września 2017 z urządzeń przenośnych

Ejlat pojawił się na naszej trasie dość spontanicznie, ale zachęceni komentarzami wybraliśmy to miasteczko, a w nim hotel Soleil, który był najlepszym wyborem. Bardzo sympatyczna obsługa, pokoje czyste i zadbane do tego ekspres z kawą był ciekawą niespodzianką :)
Śniadanie obfite i spory wybór dań z karty. Polecam naleśniki :)
Dla osób lubiących spokój może dokuczać lotnisko blisko, dla mnie była to dodatkowa atrakcja :) która w najbliższym czasie zniknie gdyż kończą nowe lotnisko przed Ejlatem.

Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Piotr M
Zrecenzowano 15 kwietnia 2017

Nocowaliśmy w tym hotelu cztery dni. Okazało się, że jest położony tuż przy pasie startowym lotniska. Pokoje i łazienki są małe.Na dodatek klimatyzator działał tak głośno, że musieliśmy ją wyłączać na noc. Basen hotelowy miał być podgrzewany, ale okazał się lodowaty i obsługa była zdziwiona naszym pytaniem. Śniadania są urozmaicone - niestety serwowane w ciasnej stołówce, w której trzeba było rezerwować miejsce przy malutkim stoliku. W ostatnim dniu pobytu dostaliśmy stare i dziurawe ręczniki - na szczęście były czyste.
Zdecydowanie nie polecam.

• Data pobytu: kwiecień 2017, podróż z rodziną