Bethlehem Hotel(Bethlehem)
164 USD
106 USD
  • Śniadanie w cenie
Uwaga, okazja! 25% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 25% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (141 USD).

House of Peace Hostel(Bethlehem)(Świetna cena!)
49 USD
  • Bezpłatny parking
Holy Land Hotel Bethlehem(Bethlehem)(Świetna cena!)
70 USD
  • Basen
Assaraya Hotel(Bethlehem)(Świetna cena!)
76 USD
Zobacz ofertę
Alrowwad Guest House(Bethlehem)(Świetna cena!)
61 USD
52 USD
  • Śniadanie w cenie
Zrecenzowano 19 marca 2018

Byłam tydzień w Izraelu.
Moim domem był hotel Shepard Plaza - dosłownie domem... Czulam się wspaniale!!!
Pracownicy - bardzo przyjaźni, pomocni, komunikatywni znają wiele slow po polsku.
Kuchnia - potrawy pyszne i urozmaicone - dla każdego coś dobrego.
Siłownia - po dniu pełnym wrażeń super miejsce na relaks w basenie, saunie i na siłowni.
Pokój bardzo ładny i czysty. Widać ze dbają tam o detale i dobre samopoczucie klientów.

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam 310 - było mi tam dobrze
  • Data pobytu: luty 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Anna J
Zrecenzowano 17 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Pobyt w hotelu należał do przyjemności, pokoje przestronne, zadbane, personel gościnny i uprzejmy. Miejsce dla gości obok recepcji dla spędzenia chwili na rozmowie przy ulubionym napoju. Jedzenie bardzo smaczne. Hotel godny polecenia.

Data pobytu: styczeń 2018, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Joanna Z
Zrecenzowano 14 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Wrocilam po dluzszym pobycie w Izraelu jestem zachwycona hotelem,pokoje duze,czyste,codziennie sprzatane,uprzejma i miła obsluga,smaczne urozmajcone jedzenie,szef kuchni caly czas doglada posilkow,nawet podczas przeziebienia przyrzadzil mi super miksture,podczas pobytu moglismy korzystac ze spa i basenu hotelowego,dobra lokalizacja,blisko supermarket,hitem recepcji waga elektroniczna gdzie mozna zwazyc przed podroza bagaz.Polecam ten hotel napewno kazdy bedzie zadowolony z goscinnosci.

Data pobytu: luty 2018, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, aldonapilot
Zrecenzowano 14 marca 2018

Miejsce to jedno. Drugie to zespół ludzi, którzy tworzą atmosferę miejsca. Mary, która o poranku dba o każdy szczegół i cierpliwie wysłuchuje wszystkich zachcianek. Panowie Joseph, Friman - którzy starają się witać gości. Może ni jest to wielka recepcja, ale miła i przytulna. Do tego kuchnia, która serwuje takie wspaniałości jak ciasteczka ze szpinakiem. No i jajka nie z proszku na śniadanie. Pokoje zależy tylko od tego co wybierasz. Wspaniałe i wygodne materace. Ja się tu czuje jak w domu. Gorąco polecam.

Wskazówka dotycząca pokojów: Z widokiem na wschód słonca nad pustynią judzką.
  • Data pobytu: luty 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, g0sia1982
Zrecenzowano 14 marca 2018

Kolejny raz miałam przyjemność gościć w hotelu Shepherd plaza w Betlejem.
Obsługa bardzo miła i przyjazna. Jest to jedyny hotel w Betlejem, który serwuje kuchnie lokalną. Jestem pod wielkim wrażeniem posiłków serwowanych w tym hotelu. Razem ze znajomymi spędziliśmy mile czas korzystając z saun i basenu na terenie hotelu. Pokoje czyste. Bardzo polecam!

Wskazówka dotycząca pokojów: hotel przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych i dla rodzin z małymi dziećmi.
  • Data pobytu: luty 2018, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Ewelina W