“Efez - niesamowite ruiny, zdecodowanie warto zobaczyć !”
Antyczne Miasto Efez — recenzja

Antyczne Miasto Efez
Nr 1 wśród 56 atrakcji (Selcuk)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: 2–3 godziny
Zrecenzowano 15 grudnia 2015

Efez - niesamowicie dobrze zachowane starożytne ruiny, które imponują wielkością ! Byliśmy pod olbrzymim wrażeniem. Na szczególną uwagę zasługuje amfiteatr oraz biblioteka Celsjusza. Teren spory, turystów mnóstwo, my zwiedzaliśmy Efez z biurem podróży Itaka - polecam :) Warto wziąć ze sobą dużo wody mineralnej, zwłaszcza gdy zwiedzamy Efez w miesiącach letnich (brak cienia, zwiedzanie w pełnym słońcu przez około 2godz.)

Dziękujemy, Anna H
Napisz recenzję
Antyczne Miasto Efez — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 20 listopada 2015

Warto odwiedzić to antyczne miasto, zabytkowe budynki zapierają dech w piersiach. Największe wrażenie robi biblioteka oraz amfiteatr. Okolica na prawdę piękna.

Dziękujemy, Joanna W
Zrecenzowano 15 października 2015

niezapomniane widoki pozostałych ruin po rzymianach robią wrażenie i jak pieknie musiało tam byc skoro teraz mozna słuchac i ogladac ,oraz podziwiac to co jeszcze pozostało

Dziękujemy, WARSZAWA2014
Zrecenzowano 15 października 2015

Witam , byliśmy na wycieczce przy okazji pobytu w Turcji jak najbardziej polecam to miejsce .Jest co ogladac i wycieczka jest milo wspominana , przepiękne zabytki warte zobaczenia.

Dziękujemy, Bogdan F
Zrecenzowano 1 października 2015

Polecam wycieczkę do Efezu. Wszystkie zabytki tam są super zachowane. Byliśmy na wycieczce z biurem podróży Itaka. Przewodnik super opowiadał, wiele ciekawostek. Byliśmy w lipcu, więc było strasznie gorąco, daleko do toalet i po wodę, więc lepiej kupić przed wejściem!!

Dziękujemy, Karol P

Antyczne Miasto Efez — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Antyczne Miasto Efez? Podziel się wrażeniami!