Zrecenzowano: 8 września 2019

Bardzo czysty hotel, duży wybór jedzenia, miła i uśmiechnięta obsługa, ciekawe animacje, nowoczesne i przestronne pokoje, szeroka i piaszczysta plaża. Godny polecenia zarówno dla par jak i rodzin z dziećmi.

Dziękujemy, aleksandracarmel
Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tam z rodziną na urlopie w Sierpniu i powiem tak... to byla dobra decyzja polecam wszystkim... jedyny minus to odległość od lotniska... tak same plusy... polecam wszystkim... Turcja nas mile zaskoczyla...

Dziękujemy, Radek J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AyazNihal, Konuk İlişkileri Müdürü, Palm Wings Ephesus HotelOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dear Guest,

We are glad that you have taken the time to write about Palm Wings Ephesus, and pleased to read that you have spent such a great time here.
We hope this is a holiday you will remember for a long time, and it is our pleasure to welcome you here once more!

With kind regards,
Nihal Süzen Ayaz
Guest Relations Manager
grm.efes@palmwings.com.tr

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

w hotelu bylismy na na początku czerwca 2019r. i uważam, że był to najlepszy hotel w jakim byliśmy a nie wypoczywamy tylko nad naszym morzem (jak przeczytałam w jednej z opinii, że tylko te osoby mają powody do zachwytu). Hotel na najwyższym poziomie, w pokojach szyściutko, ładne wykończenia, uzupełniany barek w colę, fantę i wodę. Baseny są trzy: przy jednym cisza, spokój (bez muzyki) 16+, drugi z animacjami i trzeci w sąsiedztwie, gdzie brak jest animacji ale dochodzi muzyka z basenu obok. Woda w morzu ciepła i czysta. Jedzenie i drinki rewelacyjne, na śniadania ciepłe racuchy, miody dżemy, rogaliki, jajka w czterech odsłonach, sałatki, różnorodność serów i pieczywa, oliwki a nawet cebulka ze szczypiorem, rukola i roszponka, co można chcieć więcej.. obiady i kolacje również b.duży wybór łącznie z owocami i ciastami, tortami.W cukierni rewelacyjna kawa i ciasteczka. Drinki oryginalne: wódka, gin, whisky, barmani robili niesamowite drinki. Lody, owoce:wiśnie, gruszki arbuz i truskawki.Nie rozumiem osoby piszącej, że jedzenie monotonne itd. (to co jadacie w domu???)ale są ludzie którzy wyjeżdzają i szukają dziury w całym (zamiast wypoczywać i cieszyć się słońcem), fotografują nawet kurz na stoliku nocnym a później składają reklamację i liczą na częściowy zwrot poniesionych kosztów i którym przeszkadzają pawie, co osobiście dla mnie było fajną atrakcją tego hotelu. Ale są też tacy, którzy podzielali moje zdanie na temat hotelu i wypoczywali z bananem na twarzy, tu pozdrawiam przesympatyczną ekipę z Poznania. Podsumowując, hotel polecam w 100% i chętnie tam wrócę. Aha mnie nikt nie namawiał do zakupu koszulek i nie był natarczywy. Jedyna uwaga to długi transfer z lotniska, 3 godziny.

1  Dziękujemy, doti111
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AyazNihal, Konuk İlişkileri Müdürü, Palm Wings Ephesus HotelOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Dear Guest,

Thank you so very much for taking the time to review our Hotel on TripAdvisor.

It was an enormous pleasure to have you staying with us and I am delighted you had such a wonderful time. Thank you also for your compliments towards our team, whom I have shared your feedback with.

We very much look forward to welcoming you back to Palm Wings Ephesus on a future visit.

Warm regards,

Nihal Süzen Ayaz
Guest Relations Manager
grm.efes@palmwings.com.tr

Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Jak na standard tureckich hoteli 5 gwiazdkowych w których byliśmy jesteśmy bardzo rozczarowani. Rozumiem zachwyt osób które zawsze spędzały wakacje w Polsce nad morzem i są pierwszy raz w tego typu hotelu, ale ludzie którzy jeżdżą często nie podzielają tego entuzjazmu. Zacznę od pawi które przechadzają się po całym obiekcie swobodnie i budzą codziennie wczesnym rankiem przeraźliwym skrzekiem (odchody po ptakach nie były zawsze sprzątane przy basenach) Leżaki basenowe stare zardzewiałe i podziurawione. Grafik dziennych animacji mija się z rzeczywistością, bardzo słaby punkt hotelu. W bardzo złym guście jest również ciągłe namawianie przez animatorów na zakup koszulek gdzie jedna kosztuje 10 euro (Ciężko wypoczywa się w hotelu który przypomina bazar) Jedzenie słabe zdjęcia które są wrzucane na fb i robią niesamowite wrażenie to zlepek zdjęć z całego tygodnia. Internet nie jest dostępny w całym obiekcie,dostępny w wybranych miejscach ale z bardzo słabą transmisją danych. Siłowania bardzo uboga otwarta od 09:00 do 19:00 brudna bez ręczników i wody.
Mocne strony hotelu: Położenie z dobrym dojazdem do Kusadasi (publiczny transport 6 Tl za osobę), importowane alkohole, wieczorne animacje, brak tłoku na basenach i restauracji głównej na posiłkach, pokoje duże czyste ale nie wystarczająca ilość szafek (family room)

Wskazówka dotycząca pokoi: Może pokoje w budynku głównym będą bardziej wyciszone
Dziękujemy, BeataiRafal
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019

Hotel wybraliśmy na podstawie licznych, bardzo pozytywnych recenzji. To co zastaliśmy na miejscu przerosło jednak nasze oczekiwania. W rzeczywistości hotel wgląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Czysty, pachnący, pięknie położony. Teren wokół hotelu, roślinność bardzo zadbane. Dywany kwitnących róż wśród palm - istny EDEN. Obsługa stara się jak może, uwijają się błyskawicznie i to z uśmiechem na twarzy.
Jedzenie pyszne, różnorodne i ten świeży sok pomarańczowy do śniadania...
Na szczególną pochwałę zasługuje team ze wszystkich restauracji a la carte. Na najwyższą ocenę zasługuje jednak przeuroczy ADNAN z restauracji tureckiej i rybnej. Profesjonalista w każdym calu. Uprzejmy, szarmancki, każdy gość czuje się przy nim wyjątkowo. Serwis na najwyższym poziomie.

Jeżeli chcecie spędzić cudowne wakacje w Turcji, to ten hotel zasługuje na swoje 5 gwiazdek. Polecam :)

Wskazówka dotycząca pokoi: W budynku głównym pokoje mają piękny widok na morze i zatokę.
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, ZauroczonaTR