Zauwa┼╝yli┼Ťmy, ┼╝e u┼╝ywasz nieobs┼éugiwanej przegl─ůdarki. Witryna TripAdvisor mo┼╝e nie by─ç wy┼Ťwietlana poprawnie.Obs┼éugiwane s─ů nast─Öpuj─ůce przegl─ůdarki:
Oceny podr├│┼╝nych
Typ podr├│┼╝nego
J─ÖzykWszystkie j─Özyki
Wi─Öcej j─Özyk├│w
Oceny podr├│┼╝nych
Zobacz opinie podr├│┼╝nych:
1 z 6 w┼Ťr├│d 1┬á054 recenzji
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Polecam Hotel w 100 procentach,pokoje czyste,bardzo mi┼éa obs┼éuga,na ┼Ťniadanie ka┼╝dy mo┼╝e sobie co┼Ť znale┼║─ç,dogodne po┼éo┼╝enie sprawia ┼╝e jest super miejscem wypadowym w Stambule, posiada taras na dachu z kt├│rego rozci─ůga si─Ö widok na Stambu┼é. Pozdrowienia dla w┼éa┼Ťciciela, Umuta i wszystkich pracownik├│w. Dzi─Ökujemy

Dzi─Ökujemy, Marcelina11
Ta recenzja jest prywatn─ů opini─ů cz┼éonka witryny TripAdvisor i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Zrecenzowano: 12 marca 2019 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych

Hotel cechuje si─Ö bardzo dobr─ů lokalizacj─ů, po┼éo┼╝on─ů dos┼éownie rzut kamieniem od najbardziej historycznych miejsc miasta. Obs┼éuga hotelowa bardzo pomocna i u┼Ťmiechni─Öta. To zabrzmi dziwnie ale mimo bariery j─Özykowej czuli┼Ťmy si─Ö jak w domu. Kapitalny widok na dachu gdzie mo┼╝na wej┼Ť─ç i wypi─ç pyszn─ů tureck─ů herbat─Ö, lub kaw─Ö jak kto woli. ┼Üniadania urozmaicone, smaczne. Napewno b─Ödziemy tu wraca─ç. Pozdrowienia dla ca┼éej ekipy :)

Termin pobytu: styczeń 2019
Dzi─Ökujemy, 791macieks
Zrecenzowano: 11 marca 2019 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych

Polecam ka┼╝demu, kto planuje podr├│┼╝ w te rejony. Niesamowicie klimatyczne, czyste i zadbane miejsce. Pomocna i ┼╝yczliwa obs┼éuga, kt├│ra doradzi co ciekawego mo┼╝na zobaczy─ç zdala od standardowych szlak├│w turystycznych. Nie wracamy do raz odwiedzonych miejsc ale tutaj chyba zrobimy wyj─ůtek. Konkurencja nie ma startu!

Termin pobytu: marzec 2019
1  Dzi─Ökujemy, Kubsonides
Zrecenzowano: 9 marca 2019

B─Öd─ůc w Istambule, kolejny raz skorzysta┼éam z us┼éug tego hotelu, poniewa┼╝ za ka┼╝dym razem goszcz─ůc w nim, jestem pod wra┼╝eniem profesjonalizmu obs┼éugi. Wszyscy s─ů bardzo mili i w ka┼╝dej chwili s┼éu┼╝─ů pomoc─ů, uprzejmi, ale nie narzucaj─ůcy si─Ö. Hotel jest czysty, przytulny, elegancki i zrobiony ze smakiem. Na ostatnim pi─Ötrze jest super restauracja, w kt├│rej podaj─ů przepyszne i urozmaicone ┼Ťniadania, gdzie ka┼╝dy, nawet wymagaj─ůce dziecko, znajdzie co┼Ť dla siebie. Wchodz─ůc wy┼╝ej, nad restauracj─ů jest wspania┼éy widok na panoram─Ö miasta, zw┼éaszcza noc─ů robi ogromne wra┼╝enie. Hotel ma ┼Ťwietn─ů lokalizacj─Ö, do zabytk├│w jest tylko kilka minut piechotk─ů. Serdecznie polecam. Byli┼Ťmy w nim rodzinnie, dwoje doros┼éych z dw├│jk─ů dzieci.

Wskaz├│wka dotycz─ůca pokoi: Ciche pi─Ötra:1 i 2
Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podr├│┼╝y: Podr├│┼╝ z rodzin─ů
    • Czysto┼Ť─ç
    • Obs┼éuga
Dzi─Ökujemy, eryka s
Zrecenzowano: 9 marca 2019 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych

Jak zwykle w czasie podr├│┼╝y do Stambu┼éu korzystam z hotelu Nowy Efendi i jak zwykle jestem bardzo zadowolony. Polecam go wszystkim jad─ůcym w sprawach s┼éu┼╝bowych jak i turystycznych. Ma bardzo dobre po┼éo┼╝enie w samym centrum starego miasta, blisko wspania┼éych atrakcji turystycznych.

Termin pobytu: grudzień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa