To miejsce każdy powinien zobaczyć.

Zrecenzowano: 10 września 2018
KrzysztofM111
Rumia, Polska
Wąskie uliczki

Szczególnie polecamy obejście całej Haga Sofia wieczorem. Zupełnie pusto. W okolicach otwarte... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 28 grudnia 2017
382michalg
Przeczytaj wszystkie recenzje (10 563)

Zrecenzowano: 1 stycznia 2019

Historyczna część Stambułu jest miejscem, które trzeba zobaczyć. Piękne widoki, wąskie uliczki, specyficzny klimat tego miejsca, którego nie da się opisać, a który trzeba poczuć. Polecam szczególnie tą część miasta

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Dariusz K
Zrecenzowano: 10 września 2018

W Stambule spędziliśmy tylko 2,5 dnia, ale były to niezapomniane chwile. Te miejsca powinien zobaczyć każdy. Wspaniałe miejsce, wspaniałe miasto.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, KrzysztofM111
Zrecenzowano: 28 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Szczególnie polecamy obejście całej Haga Sofia wieczorem. Zupełnie pusto.
W okolicach otwarte restauracje również ok 23 . Ogólnie super . Sklepiki klimatycznie .

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2017
Dziękujemy, 382michalg
Zrecenzowano: 27 stycznia 2017

piękny port, piękna okolica, nie wiem czy chciał bym tam żyć ale warto przyjeżdżać na wakacje. Za drobną opłatą rybak weźmie was na swoją łódkę.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2017
Dziękujemy, stajesie
Zrecenzowano: 14 czerwca 2016

Wspaniały klimat i historyczna zabudowa to trzeba zobaczyć samemu. Warto zagubić się w tym wspaniałym mieście jest co zwiedzać co posmakować. Na pewno powrócę tu jeszcze. Polecam jak najbardziej.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2015
Dziękujemy, handlarz_marzeniami