Malith Prasantha - Sri Lanka Driver

Zrecenzowano: 14 marca 2019
Rafał N
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 24 kwietnia 2019

Miałem przyjemność podróżować z Malithem z całą rodziną. Bardzo dobry kierowca, wesoły, komunikatywny, uczciwy, miał świetny kontakt z dziećmi. Spędziliśmy wspólnie intensywne 3 tygodnie objeżdżając cała Sri Lankę.
Dzięki Malithowi o wiele kwestii nie musieliśmy się w ogóle martwić.
Polecam każdemu.

PS.
Ma fotelik dziecięcy, co jest rzadkością na Sri Lance.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, hubert w
Zrecenzowano: 14 marca 2019

Malith odebrał mnie z lotniska o 4tej rano. Od razu pojechaliśmy do pierwszego miejsca gdzie chciałem zacząć zwiedzać Sri Lankę. Po drodze zapytał mnie o budżet w jakim chcę się zmieścić z hotelami. Z Malithem zwiedzałem Sri Lankę przez 11 dni. W Tym czasie miałem 5 hoteli. Wszystkie idealnie trafione i czyste. Chciałem ciszę to miałem hotel na uboczu, chciałem z widokiem to był z widokiem, chciałem przy oceanie to był przy oceanie. Doradzał co warto zobaczyć, co lepiej odpuścić. Cierpliwie czekał nawet kilka godzin podczas gdy ja zwiedzałem. Pomagał w zakupach żeby nie przepłacić. Na koniec kupił jeszcze flaszkę araku, którą wypiliśmy w ostatni dzień.
Polecam tego kierowcę w 100% :)

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, Rafał N
Zrecenzowano: 13 lutego 2019

Wraz z mężęm podróżowaliśmy po Sri Lance z Malithem. Wybór Malitha za przewodnika- kierowcę był najlepszym wyborem jakiego moglismy dokonać. Na Sri Lance spędzilismy 4 dni ( Colombo; Millenium Elephant Foundation; Kandy; Grand Adamspeak ; Nuwara Elija; Udawalawe National Park (safari); Galle; Colombo )

Po drodze zwiedzilismy wiele atrakcji, które popronował nam Malith. Człowiek, bardzo uzciwy, pracowity, przyjazny. Bez problemu porozumiewa sie podstawowym angielskim. Proponował modyfikację planu, ale w nienarzucający się kulturalny sposób.
Gdyby nie jego pomoc wchodzilibyśmy na Adam's Peak po ciemku :) Polecamy w 100%

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, JoannaMcz
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam z całego serca Malith , takich ludzi jak on jest już bardzo niewielu... uczciwy , punktualny, wesoły ,odpowiedzialny .....polecam :) I recommend Malith with all my heart, people like him are very few ... honest, punctual, cheerful, responsible ... I recommend :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Małgorzata B
Zrecenzowano: 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wybór Malitha, to był wybór najlepszy!!! Kontaktowalam się z nim mailowo, szybko otrzymywałam odpowiedzi. Nie szukałam innych kierowców. Intuicja mnie nie zawiodła. Spędziliśmy razem 12 dni, w tym ostatnie pełne 3 dni odpoczywaliśmy w jednym miejscu w Trincomalee nad oceanem. Pozostałe dni to zwiedzanie. Byliśmy w wielu pięknych miejscach- Udawalawe, Ella, Nuwara Eliya, Kandy, Sigiriya, Dambulla, Pollonnaruwa i Trinco. Malith szybko stał się nie tylko naszym kierowcą ale również wspaniałym towarzyszem podróży. Przez Booking zarezerwowałam tylko noclegi w pierwszym i ostatnim miejscu. Resztę noclegów proponował Malith w bardzo fajnych miejscach i za dobre pieniądze (od 35 do 45 dolarów za noc). Malith był po prostu niezawodny, uczciwy, wesoły i nie narzucał nam swojego towarzystwa, choć i tak spędzaliśmy razem mnóstwo czasu. Malith bardzo lubi się śmiać, tak jak my zresztą i podczas naszej wyprawy często bolał mnie brzuch ze śmiechu. Nasz angielski nie jest zbyt dobry, ale bardzo dobrze dogadywaliśmy się z Malithem. To po prostu fajny gość, dobry człowiek. Nie żałuję swojego wyboru! Wszystkim bardzo polecam Malitha, na pewno nikt nie będzie zawiedziony, jeśli skorzysta z jego usług. Aaa i jeszcze jedno, Malith jest bardzo doświadczonym kierowcą, co na Sri Lance jest szalenie ważne!
Malith, we thank you for everything!!! It was a wonderful time :)

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, aleksandraw95