“Piękny spacerniak wizytówką Baku”
Baku Boulevard — recenzja

Baku Boulevard
Zrecenzowano 13 sierpnia 2018

Bulwar aż prosi o to, żeby na nim pozdzierać zelówki od sandałów. Taki uroczy, czyściuteńki, prosty i w ogóle. Mnóstwo ludzi, zwłaszcza porą wieczorową. Ma się wrażenie, że cała stolica wylega na miasto, 7 dni w tygodniu. Coś niesamowitego. Piękne widoki na spektakularne miejsca aż proszą się o fotki z dziubkami na Insta.
Chańbą byłoby zapomnieć o tej atrakcji będąc w Baku.
Czyścić lakierki, wiązać krawaty i dalej jazda na bulwary! Nie zapominajcie zabrać swoich partnerów, będą wdzięczni za romantyczny spacer za rączkę, zwłaszcza o zachodzie słońca.

Dziękujemy, Patito_Frito
Filtrowanie

Zrecenzowano 22 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Baku jest jednym z najładniejszych miast jakie odwiedziliśmy a bulwar wieczorem, pełen ludzi i wspaniałej atmosfery jest jednym z przyjemniejszych miejsc w mieście.

Dziękujemy, RafAniWorld
Zrecenzowano 6 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Poranek w lutym w zimowy dzień w Baku przywitał mnie słonecznie. Postanowiłem pospacerować po Bulwarze nadmorskim z pobliskiego hotelu Radisson. To 200 m do morza. Parę zdjęć pozwoli zobaczyć czystość i z sensem zadbane Nowoczesne ale pełne zabytków, miasto. Czystość jest chyba wręcz obsesyjna. Nigdzie na świecie z taką się nie spotkałem. Brawo. Przyjadę tu z rodziną na wypoczynek. Super tanio...

Dziękujemy, Dariusz W
Zrecenzowano 9 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Wyjazd bardzo udany. Szczególnie trzeba uważać ta taksówkarzy bo chcą oszukać zawsze i wszędzie. Dobre jedzenie i pyszna herbata

1  Dziękujemy, piotr334
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 18 października 2016

Przechadzka po promenadzie daje możliwoś wstąpienia do wielu miejscowych barów na przepyszną armeńską herbatkę z konfiturą. Ciekawy postumenty. Warte obejrzenia

Dziękujemy, Marek H

Baku Boulevard — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Baku, Absheron Region
Baku, Absheron Region

Byłeś(-aś) w Baku Boulevard? Podziel się wrażeniami!