1-dniowa podróż z Hue do Hoi An

Poznaliśmy Thanh siedząc w knajpce przy Zakazanym Mieście w Hue. Zagadał nas i jak zwykle przy... Przeczytaj więcej

Al_traveller87
Swietny wypad

Zrecenzowano: 12 marca 2019
marlewy
Przeczytaj wszystkie recenzje (6 328)

Zrecenzowano: 12 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Zostaliśmy zagadnięci całkiem przypadkowo, podczas zwiedzania Hue. Tak poprostu na moście , ja zagadują wszyscy inni którzy oferują przejażdżkę riksza czy skuterem. Pierwsza nasza reakcja była... tak dziekujemy, może jutro... wogole nie słuchając co chłopak ma do zaoferowania.

Jak dobrze, ze jednak zostaliśmy jeszcze chwilkę :)
Thuy ( chlopak który nas zaczepiał) miał ze sobą zeszyt z recenzjami w różnych językach, opowiadał o wypadzie na motorach z Hue do Hoi An super ciekawie! Zdecydowaliśmy ze damy mu odpowiedz mailem. Poczytalismy opinie w necie i zdecydowaliśmy ze bierzemy!:) . Porozumieliśmy się mailowo bez najmniejszego problemu. Zostaliśmy odebrać z hotelu.

SUPER!!! Nie zapomniany wyjazd! Trwa około 8 godzin ale zobaczyć można wszystko co obiecują a czgo normalnie się nie zobaczy. Wzięliśmy ofertę z kierowca, 4 osoby - my i 4 kierowców. . Jechali bardzo ostroznie, co tu w Wietnamie jest naprawde istotne!
Bardzo fajnie zorganizowany wyjazd:), przemyślane są każde detale. Pamiętają nawet o woreczkach na mokre stroje kąpielowe po kąpieli w wodospadzie elephants hill. W między czasie mieliśmy wszystkie pogody świata . Pomysleli o pelerynach, spodniach deszczowych a nawet workach na buty
Napoje zawsze i wszędzie w cenie. Przerwa na pyszny, naprawde pyszny obiad, również w cenie, razem z napojami.
Po drodze zwiedziliśmy również Marble Montain. Na koniec , tak około 18 dojechaliśmy do bazy w Hoi An. Tam znowu napoje, piwo, lody itp. :))) tam również rozliczylismy sie za wypad i zostaliśmy podwiezieni do naszego hotelu.

Rewelacja naprawde!!! Jak tylko planujecie wyjazd do Hoi An, nie jedźcie autobusem. My tez tak chcieliśmy... ale super się stało ze spotkaliśmy Thuy

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
1  Dziękujemy, marlewy
Zrecenzowano: 4 września 2018 z urządzeń przenośnych

Nasz przewodnik Uy zachęcił nas do wycieczki obok Cytadeli w Hue, nie byliśmy pewni w jaki sposob dostać się następnego dnia do Hoi An. Zaproponował nam przejazd na motorach, a przy okazji wspaniałe atrakcje, pyszne jedzenie i piękne widoki! Super przygoda, której każdy powinien doświadczyć w Wietnamie! Kierowcy są doświadczeni, a cała podróż jest bardzo bezpieczna. Jeśli czytasz recenzje, bo nie wiesz czy jechać, nie zastanawiaj się dłużej, to naprawde świetna przygoda!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, 981juliao
Zrecenzowano: 4 września 2018 z urządzeń przenośnych

Nie jeździłem wczesniej duzo na skuterach/ motocyklach ale jakos dałem radę. Wszystko swietnie zorganizowane, obiad pyszny niczego nie brakuje!
Gorąco polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, S2799ZVpiotrs
Zrecenzowano: 2 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Polecił nam to przypadkowo napotkany podróżnik z hotelu, ze jeśli jedziemy do Hoi An z Hue to koniecznie z Family Rider. Potwierdzamy, pozycja obowiązkowa i najlepszy dzień w Wietnamie. Organizatorzy najlepsi - przemili, zadbali o wszystko, zawieźli w miejsca do których byśmy sami nie dotarli, a to wszystko na skuterach - bosko!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2017
Dziękujemy, LidiaO168
Zrecenzowano: 10 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Jeśli chcecie przeżyć jeden z najlepszych dni w swoim życiu to koniecznie skorzystajcie z usług Le Family Rider. Pełen profesjonalizm, wygodny i bezpieczny sprzęt i co najważniejsze wspaniali, pełni wiedzy i ciekawych informacji kierowcy, którzy przez całą drogę dbają o twój komfort i odpowiadają na wszelkie pytania.

Sama trasa to bajka. Za każdym razem na przystanku myślałam sobie: już lepiej być nie może i za każdym razem się myliłam. Każdy kolejny postój to nowy zachwyt. Pagody, wioska rybacka, kąpiel przy wodospadzie, przełęcz, laguna- chyba nigdy nie zapomnę tych widoków. A jedzenie w lokalnej restauracji na zawsze pozostanie w mojej pamięci jako jeden z najlepszych posiłków w moim życiu.

Ogromny plus! Polecam wszystkim! Jedyny minus to fakt, że podróż ta nie trwała wiecznie :)

Ja wiem jedno: w czasie kolejnej wizyty w Wietnamie na pewno ponownie skorzystam z usług Le Family Rider.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2017
Dziękujemy, Domaaaa