“Dobry przegląd”
Bun Cha 145 — recenzja

Bun Cha 145
Nr 47 wśród 5 233 Restauracje (Ho Chi Minh (miasto))
Kuchnie: Grill/rożen, Tania restauracja, Delikatesy, Wietnamska

Menu faktycznie dość mocno uproszczone, degustacyjne. Ale za to dostajemy dopracowane potrawy w bardzo ładny sposób podane. Nie są duże ale też nie przesadnie małe. Cena rekompensuje wszystko, tanio.

Dziękujemy, Bartek S

Zrecenzowano 8 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie, ciekawe potrawy, jednak porcje bardzo małe, także jeśli jesteś głodny to wybierz zdecydowanie kilka pozycji.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, majkap2018
Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jak w tytule-smak zupełnie zaskakujący ale pyszny. Sajgonki również jedne z lepszy h jakich próbowaliśmy w czasie naszej podróży. Obsługa miła i sprawna. Plus za niewielkie menu-wszystko jest świeże.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 508magdak
Zrecenzowano 25 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Mała restauracja serwująca wietnamskie potrawy, lokal stworzony z pomysłem. Porcje są niewielkie, ale też bardzo tanie, także warto spróbować kilku pozycji z menu i solidnie się najeść. Dania są na prawdę pyszne.

Termin wizyty: listopad 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Deutsche Telekom
1  Dziękujemy, 556micha_t
Zrecenzowano 29 października 2018 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne jedzenie, całkowicie inne niż wszystko co do tej pory próbowałem. Czysto, miła obsługa. Zdecydowanie polecam!

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, 667radekb

Bun Cha 145 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ho Chi Minh (miasto), Wietnam
Ho Chi Minh (miasto), Wietnam

Byłeś(-aś) w Bun Cha 145? Podziel się wrażeniami!