“Najlepsza Bun cha w mieście !”
Bun Cha 145 Bui Vien — recenzja

Bun Cha 145 Bui Vien
Nr 36 wśród 4 932 Restauracje (Ho Chi Minh (miasto))
Kuchnie: Grill/rożen, Tania restauracja, Delikatesy, Wietnamska
Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jak w tytule-smak zupełnie zaskakujący ale pyszny. Sajgonki również jedne z lepszy h jakich próbowaliśmy w czasie naszej podróży. Obsługa miła i sprawna. Plus za niewielkie menu-wszystko jest świeże.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 508magdak

Zrecenzowano 25 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Mała restauracja serwująca wietnamskie potrawy, lokal stworzony z pomysłem. Porcje są niewielkie, ale też bardzo tanie, także warto spróbować kilku pozycji z menu i solidnie się najeść. Dania są na prawdę pyszne.

Termin wizyty: listopad 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Deutsche Telekom
1  Dziękujemy, 556micha_t
Zrecenzowano 29 października 2018 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne jedzenie, całkowicie inne niż wszystko co do tej pory próbowałem. Czysto, miła obsługa. Zdecydowanie polecam!

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, 667radekb
Zrecenzowano 19 września 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, nr 1 do odwiedzenia!!
Można spróbować wielu dań, porcje małe więc śmiało możesz zamówić kilka:)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Monika M
Zrecenzowano 7 września 2017 z urządzeń przenośnych

Świetna knajpka. Małe porcje, ale przyrządzone z dużą dbałością o szczegóły i poszczególne smaki. Dosyć tanio, wiec warto zamówić kilka porcji, aby wszystkiego zasmakować. Lokal urządzony jest z pomysłem, w środku jest czysto, co jest rzadkością jeżeli chodzi o Wietnam. Właściciel jest bardzo miły i widać, że wkłada w ten interes serce. Jeden z najsmaczniejszych obiadów jaki mieliśmy okazję skosztować w tej części świata. Sajgonki nadziewane owocami i maczane w płynnej czekoladzie na deser zniszczyły system i moje kubki smakowe. Polecam!!!

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, L1957YEroberts

Bun Cha 145 Bui Vien — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ho Chi Minh (miasto), Wietnam

Byłeś(-aś) w Bun Cha 145 Bui Vien? Podziel się wrażeniami!