Mekong with Hau

Zrecenzowano: 6 września 2019
Julia F
Best trip ever 🎉

Świetna wycieczka pod okiem niezastąpionego przewodnika -> DUY, You are the best!! Polecam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 26 lipca 2019
marzimarzimarzi

Zrecenzowano: 6 września 2019

Bardzo fajna wycieczka! Przewodnik jest bardzo miły i przyjacielski. A deltę Mekongu po prostu warto zobaczyć! Gorąco polecam ☺️

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Julia F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vietnampioneertravel, Public Relations Manager, Pioneer TravelOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Dear Julia F

We're happy to hear that you enjoyed the Mekong Delta trip with our tour guide . Thank you for supporting us, your feedback will be our biggest effort to improve our services day by day. Hope to see you on your next journeys in Vietnam! Thank you!

Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Polecam każdemu kto wybiera się do Wietnamu aby pojechał i zobaczył Deltę na własne oczy koniecznie z Duy :)

Dziękujemy, marzimarzimarzi
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vietnampioneertravel, Public Relations Manager, Pioneer TravelOdpowiedź udzielona 26 lipca 2019

Dear Marzim

Thank you for your kind words, and we are pleased to know that you enjoyed your trip all the way to Mekong Delta trip. We will pass on your kind words to your tour guide.

Sincerely,
Pioneer Travel Team

Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Duy jest świetnym przewodnikiem. Mekong robi mega wrażenie. Super dzień! Wszystko sprawnie poszło - Thanks Duy!

Dziękujemy, Barbara Z

Dear Barbara

Thank you for leaving such a nice review about our Mekong Delta trip and one of our best tour guides - Mr. Duy !! You don't know how meaningful those words are.. And you just made our day! Hope to see you in the soonest journey!
Pioneer Travel Team.

Zrecenzowano: 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy biuro Pieneer Travel, jechaliśmy do Cu Chi i do Delty Mekong-u. Obie wycieczki udane. Przewodnik Duy daje radę.
Ceny rozsądne i jakość OK.

Dziękujemy, mkmpl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vietnampioneertravel, Public Relations Manager, Pioneer TravelOdpowiedź udzielona 7 lipca 2019

Dear mkmpl,

Thank you for leaving such a nice review about our Cu Chi trip and one of our best tour guides - Mr. Duy!! You don't know how meaningful those words are.. And you just made our day! Hope to see you in the soonest journey!
Pioneer Travel Team.

Zrecenzowano: 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy do wyboru wiele biur podróży by wybrać się na jeden dzień do delty rzeki Mekong. Ceny od 9 do 150 usd. Trafiliśmy do agencji Pioneer Travel i naszego przewodnika Duy. Nie warto przepłacać. Zapłaciliśmy 9 usd za osobę i było fantastycznie. Polecamy

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Gross-Gerau
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vietnampioneertravel, Public Relations Manager, Pioneer TravelOdpowiedź udzielona 16 czerwca 2019

Dear Gross,

Pioneer Travel Team