Serce Hanoi

Spędziliśmy z rodziną kilka dni w samym centrum Hanoi. Dla mnie jest to kwintesencja Wietnamu... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
13arkadiuszk
Liebefeld, Szwajcaria
'Must see' in Hanoi

Zrecenzowano: 10 lutego 2019
406micha_w
Przeczytaj wszystkie recenzje (27 111)

Zrecenzowano: 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Punkt obowiązkowy wizyty w Hanoi. Zarówno w dzień, jak i wieczorem czy nocą. Warto pospacerować różnymi uliczkami ponieważ w każdej odnajdziemy coś innego i zaskakującego. Zdecydowanie najlepsze miejsce na street food. Wieczorem czarujące uliczki, przepięknie oświetlone. W sobotni wieczór sporo miejsc z muzyką na żywo lub DJ. Każdy znajdzie coś dla siebie. Tak wielu ludzi na tak małej powierzchni jeszcze nie widziałem. Zdecydowanie polecam!!!

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, 406micha_w
Zrecenzowano: 19 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce pokazujące prawdziwe codzienne życie w Hanoi. Warto się wybrać w dzień i w nocy na nigdy market policzony ze szklanką lub kilkoma szklankami piwka :)

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, Penteus
Zrecenzowano: 28 grudnia 2018

Zachęceni pozytywnymi recenzjami i sugestią znajomej Wietnamki (dziękujemy Ann) wybraliśmy nocleg w tej dzielnicy. Nie zawiedliśmy się. Jest tłoczno, jest różnorodnie, jest ciekawie, kolorowo, pachnąco, śmierdząco, brzydko, biednie i bogato, jest tanio i drogo. Nie dajcie się naciągać i rozluźnijcie się a będzie zadowoleni, naprawdę. :)

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, rados_awj460
Zrecenzowano: 15 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Fajnie wieczorkiem pochodzić, w dzień duży ruch i głośno!Dużo miejsc gdzie można usiąś na piwko, zjeść jak i kupić pamiątki

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, 254MonikaS
Zrecenzowano: 3 października 2018

Mieszkam w Hanoi kilka lat i od czasu do czasu wybieramy się z żoną powałęsać się po starym Hanoi. Warto popatrzeć na samych Wietnamczyków, jak się zachowują, co jedzą, itp. Dużo miejsc o różnorodnym wyborze jedzenia i różnej jakości usług. Masa sklepów oferujących rożne produkty. Uwaga, obcokrajowcy mają zawsze wyższe ceny na "dzień dobry", nawet 100%. Negocjować ceny!!! Jedząc na ulicy nie ma obawy o problemy żołądkowe, pomimo wątpliwych standardów czystości. Można na ulicy wypić dobre nalewane piwo, tylko 5000 VNA (to ok 0.80zł). Warto wybrać się wieczorem, kiedy nie jest za gorąco i otwiera się większość knajpek, sklepów, czy straganów. Miłego zwiedzania.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
2  Dziękujemy, Janusz P