Hanoi
Dobre miejsce na chwilę odpoczynku

Zrecenzowano: 22 kwietnia 2019
Zbych b
Przepiękne ogrody, wiele atrakcji !!!

Zrecenzowano: 10 lutego 2019
406micha_w
Przeczytaj wszystkie recenzje (10 610)

Zrecenzowano: 22 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładne, zadbane rośliny. Miłe dla oka budowle. Zabudowa jak klasyczne budowle chińskie - wzdłuż głównej osi położone są kolejne dziedzińce i bramy. A na końcu wieże: bębna i dzwonu. Wewnątrz wiele figur Buddy

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, Zbych b
Zrecenzowano: 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam, bilety - dorośli 30 tys. Dong (dorośli), dzieci - free. Spędziliśmy tam ponad 3 godziny, spacerując i oglądając rytuał skladania darów. Wiele atrakcji wewnątrz - muzyka na żywo, sztuka lokalnej kaligrafii.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, 406micha_w
Zrecenzowano: 4 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Trzeba tu być. Zachwycająca architektura z dawnych lat zachowana w dobrym stanie. Mieliśmy wietnamskiego przewodnika, który przekazał ciekawe informacje. Fajny sklep z paniątkami.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Agachr1971
Zrecenzowano: 6 grudnia 2018

Ładne miejsce w Hanoi. Fajna architektura ładna widoki można porobić fajne zdjęcia warto pospacerować i obejrzeć

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, 626ge0rge
Zrecenzowano: 1 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Atrakcja na 20 minut. Architektura kolejny raz bardzo podobna do pozostałych atrakcji tego typu w Wietnamie. Mnóstwo ludzi, ciężko nawet było zrobić zdjęcie.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, airtravelbug2019