Zauwa┼╝yli┼Ťmy, ┼╝e u┼╝ywasz nieobs┼éugiwanej przegl─ůdarki. Witryna TripAdvisor mo┼╝e nie by─ç wy┼Ťwietlana poprawnie.Obs┼éugiwane s─ů nast─Öpuj─ůce przegl─ůdarki:
Hanoi

Oceny podr├│┼╝nych
Zobacz opinie podr├│┼╝nych:
1 z 6 w┼Ťr├│d 57 recenzji
Zrecenzowano: 7 wrze┼Ťnia 2019 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych

Trafilismy do biura przypadkiem. Kupilismy karte sim na lotnisku, ale sprzedawca zapomnial nam wpisac kodu na darmowy transfer internetu dlatego tez szybko pobralo nam pieniadze i zablokowalo karte sim. Rosie wytlumaczyla nam o co chodzi i kupilismy od niej tansza karte z lepszym sygnalem komorkowym. Wrocilismy kupic wycieczke do Sapa, obslugiwala nas Halley, wszystko dobrze wyjasnila. Mielismy kontakt na whats up i moglismy dopytac gdy tylko czegos potrzebowalismy. Dziewczyny bardzo dobrze mowia po angielsku, sa mile i profesjonalne.Potem kupilismy takze bilet do Ninh Binh i dostalismy discount. Bardzo dobre doswiadczenia, polecam wszystkim. Chetnie przysle moja rodzine i znajomych gdy beda odwiedzac Hanoi !

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
1  Dzi─Ökujemy, prysiek
Ta recenzja jest prywatn─ů opini─ů cz┼éonka witryny TripAdvisor i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Te recenzje zosta┼éy przet┼éumaczone automatycznie z j─Özyka angielskiego. Wy┼Ťwietli─ç t┼éumaczenia automatyczne?
Zrecenzowano 1 tydzień temu

Zrecenzowano 1 tydzie┼ä temu z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych