“Fantastyczne wietnamskie specjały”
Hong Hoai's Restaurant — recenzja

Hong Hoai's Restaurant
Nr 19 wśród 3 635 Restauracje (Hanoi)

Spędziliśmy przemiły wieczór w tej niewielkiej restauracji z pysznym tradycyjnym wietnamskim jedzeniem. HA zaprezentował nam typowy sposób łączenia wszystkich aromatycznych składników. Super doświadczenie kulinarne ale również kulturalne. Polecam!

Dziękujemy, alinkaaaaa

Zrecenzowano 26 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała kuchnia, uprzejma i szybka obsługa, dostępne ceny. Restauracja w dzielnicy historycznej, dwie sale.
Polecam!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Zbigniew75015
Zrecenzowano 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce godne polecenia z pomocną obsługą, która poleca lokalne przysmaki i pysznym jedzeniem. Kitty, dziękujemy za przemiłą obsługę i instruktaż jak jeść Bun Cha! Na pewno tutaj wrócimy!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Joanna B
Zrecenzowano 21 października 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte odwiedzenia. Dużo ludzi w środku, pewnie ze względu na niskie ceny i naprawdę duże porcje! Poleca zamówić rekomendowane dania z kuchni typowej dla Hanoi.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, biluchny
Zrecenzowano 10 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczna i niedroga knajpka z pysznym jedzeniem. Obsługa pomocna i zawsze uśmiechnięta. Miejsce godne polecenia.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, piodob

Hong Hoai's Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Hong Hoai's Restaurant? Podziel się wrażeniami!