“tajlandia2016 listopad”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
A-One The Royal Cruise Hotel
Miejsce nr 53 wśród 463 hoteli w Pattaya
Zrecenzowano 24 listopada 2016

Hotel ogólnie fajnie polozony ,chociaz ,mam kilka uwag ,Nie tyle co do Hotelu ,i pokoju
Byłem w tym hotelu 2tyg(14nocy)
-sniadania non stop takie same
-czynny 1 basen bo drugi w remoncie
-plaza jest ogólna dostępną przez ulice
-Nie POLECAM TEJ PLAŻY motorówki non-stop podpływają z turystami ,trzeba uważać by nie przepłynęła po głowie ,polecam Jomtjen tam są fajniejsze plaże
-Darmowe wi-fi jest tylko ponoć 30 min i to kiepskiej jakość(skarzyli się inni)
-Na koniec pobytu miałem rachunek na 499TBH chociaż nie korzystałem z internetu ,ale nie zapłaciłem i nie robili problemów

• Data pobytu: listopadzie 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Marek B

Zrecenzowano 25 września 2016

w październiku 2013 przebywałem w tym hotelu 4 noce ,Hotel bardzo dobry czysty jedzenie smaczne,obsługa bardzo uprzejma,blisko plażą przejście przez drogę.Na wallking Street łatwy dojazd,Hotel naprawdę godny uwagi polecam

Wskazówka dotycząca pokojów: pokoje z widokiem na zatokę najlepsze
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: październiku 2015, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, MarstravelPolska
Zrecenzowano 26 maja 2015

Ładny hotel o oryginalnym wystroju. Cały hotel jest w kształcie statku. Pokoje jak kajuty w nowoczesnym liniowcu. Hotel przy samej plaży oddzielonej ulicą. Jedzenie jak na Tajlandię całkiem dobre choć bardzo pikantne. Plaża bardzo ładna z cudownym zachodem słońca. Jeżeli ktoś już musi lecieć do Tajlandii to polecam ten hotel z czystym sumieniem.

• Data pobytu: listopadzie 2014, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Ola_i_Slawek
Zrecenzowano 20 lutego 2013

Jeden z ciekawszych architektonicznie hoteli w Pattaya. Obsługa bez zarzutu. Świetna lokalizacja - w samym centrum . Wszędzie - do wielu atrakcji bliziuteńko. Dla ,,lepszych widoków" - wybierz jednak pokoje w ,,starej części". Jedynie dwa baseny - a zważywszy na znaczną liczbę pokoi , a tym samym i gości - nie zawsze znajdziesz miejsce do leżakowania. Jeśli jednak zależy Ci wyłącznie na czystym i wygodnym miejscu do noclegu - polecam .

Wskazówka dotycząca pokojów: Wyłącznie w budynku A.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: lutym 2013, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, SKOPRION3110
Zrecenzowano 1 listopada 2011

Hotel leży w samym centrum, tłocznej i ruchliwej Pattaya , Posiada setki pokoji i kilka restauracji, dwa baseny ze słona wodą. Do plaży zaledwie przejście przez drogę. Dobra obsługa, czysto!

• Data pobytu: sierpniu 2011, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, jooasiaa
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Pattaya)
w odległości 0,4 km
Siam@Siam Design Hotel Pattaya
Nr 13 z 463 w lokalizacji Pattaya
Liczba recenzji: 925
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w A-One The Royal Cruise Hotel? Podziel się wrażeniami!

A-One The Royal Cruise Hotel — dodatkowe informacje

Adres: 499 North Pattaya Beach Road, Pattaya 20150, Tajlandia
Lokalizacja: Tajlandia > Chonburi Province > Pattaya
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Spa Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Nr28 wśród hoteli na plaży w miejscowości Pattaya
Nr31 wśród hoteli spa w miejscowości Pattaya
Nr41 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Pattaya
Zakres cen: 205 zł–801 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — A-One The Royal Cruise Hotel 4*
Liczba pokoi: 465
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Agoda, Hotels.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: A-One The Royal Cruise Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
a-One The Royal Cruise Hotel Pattaya
a-1 The Royal Cruise

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?