Polecam

amciap
Wspólnie gotowanie

Zrecenzowano: 13 lutego 2019
MaciejSl
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 953)

Zrecenzowano: 13 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Było świetne! Jedzenie przepyszne, lepsze niż w restauracji. Nie potrzebne są duże umiejętności. Bardzo dobrze tłumaczą ❤️

Dziękujemy, amciap
Zrecenzowano: 13 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jedną z atrakcji Tajlandii jest jedzenie. Każdy może po prostu kupić i zjeść. Lepszą opcją jest ugotować coś samemu. Acha Kitchrn daje tą możliwość w świetnym opakowaniu
Kameralne grupy wspólne wyjście na targ i wreszcie samo gotowanie.11 dań i 5 godziny świetnie spędzonego czasu. polecam!

Dziękujemy, MaciejSl
Zrecenzowano: 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco, gorąco polecam! Jedne z najbardziej trafnie wydanych pieniędzy!!! Przeuroczy prowadzący, wizyta na markecie super, gotowanie fantastyczne!!!

Dziękujemy, martalA3728LU
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

To był świetnie spędzony czas! Jedna z najciekszawych atrakcji w jakiej miałam okazję uczestniczyć podczas pobytu w Tajlandii. Lekcja ciekawie prowadzona, pyszne dania, przemiły prowadzący. A na koniec prezent niespodzianka

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Katarzyna T
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedna z lepszych atrakcji jakie spotkała mnie i moje przyjaciółki w Chiang Mai, spędziliśmy 4 godziny gotując tradycyjne tajskie dania, wszystko przepyszne, świetna zabawa, na koniec wspólna kolacja i mały prezencik - książka kucharska z przepisami dań których uczyliśmy się przyrządzać podczas lekcji

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, 314kingak