Smile Organic Farm Cooking School
Zapisz
Tay Never die

Mega cudowne doświadczenie. Sceneria - bajka. Wszytko z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 31 stycznia 2020
41_ukaszk
Wartościowe warsztaty

Czas spędzony na kursie nie był czasem straconym. Poznaliśmy wiele roślin i składników potraw... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 stycznia 2020
Korine91
Łaziska Górne, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 408)

Zrecenzowano: 6 września 2019

Świetnie spędzony czas! Pyszne jedzenie wspaniała instruktor #Natalie thank you!!! :*
Polecam wszystkim ;)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Jakub K
Zrecenzowano: 2 września 2019

Gorąco polecam. Świetnie spędzony dzień w Chiang Mai. Ki Ki jest najlepszą nauczycielką gotowania w Tajlandii.
Pozdrawiam
Paweł

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, 19Pawel82
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Zdecydowanie jest to świetny sposób na spędzenie czasu. Super organizacja, piękne miejsce i dużo pysznego jedzenia. #Natalie oprowadziła nas po farmie, pokazując nam, jak rosną, smakują i pachną składniki, których będziemy używać. Później świetnie pokierowała nami w trakcie gotowania i pokazała nam jak przyrządzić azjatyckie dania. Bardzo polecam to miejsce i #Natalie która jest uśmiechnięta, pomocną i energetyczną kobietą!

Dziękujemy, Magdalena O
Zrecenzowano: 5 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Lekcja gotowania była wspaniałą przygodą wartą każdego wydanego bahta! #Natalie jest przemiłą prowadząca, lekcje rozpoczęliśmy wizytą na lokalnym bazarze, gdzie mogliśmy skosztować tamtejszych specjałów i kupić pasty curry. Następnie udaliśmy się do pięknie położonej farmy.#Natalie pokazała nam warzywa i zioła w ogródku i powiedziała do czego się nadają. Następnie rozpoczęliśmy najfajniejszy etap tj gotowanie, uwaga prowadzącej była podzielona i każdy przygotował samodzielnie cztery dania, wspólnie zrobiliśmy pasty curry. Na koniec dostaliśmy książki z przepisami! Było doskonale! Polecam :)

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano: 11 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy bardzo miły wieczór z Natelie, która nauczyła nas jak gotować potrawy kuchni tajskiej.
Byliśmy bardzo zadowoleni z organizacji kursu i dowiedzieliśmy się sporo nowych rzeczy :)

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, marialuizatrp