Bangkok
Zrecenzowano: 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Tak jak w tytule. Hotel w dobrej cenie. 5 gwiazdek może i otrzymał, ale kilkanaście lat temu. Widać ząb czasu, ale jest czysto. Śniadania dobre, z dużym wyborem. Położenie idealne, gdyż większosc atrakcji jest w pobliżu. Idealny widok z okna. Byliśmy na 26 piętrze i mogliśmy podziwiać panoramę pięknego Bankoku. Pokoje przestronne, ale na drewnianych meblach widać już długi czas użytkowania. Korzystna cena i położenie wszystko wynagradza. Na tyłach hotelu znajduje się mini market seven eleven, w którym można zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze produkty w dużo niższej cenie niż w hotelu :) Dla nas jedynym wiekszym mankamentem był zapach kadzidła na holach - mógłby być mniej intensywny. Ogólna ocena dobra. Polecamy na krótki pobyt w drodze na wyspy :)

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, sfin44
Zrecenzowano: 8 października 2018

Bardzo duży i luksusowy hotel położony blisko centralnej części Bangkoku. Urzekają zdobienia, złocenia, piękne kryształowe żyrandole, windy ze zdobieniami, długie i przestronne hole i liczne restauracje. Hotel posiada dwa baseny z widokiem na Bangkok. Jeden cichy i spokojny bez baru i jeden z bezpośrednim zejściem z restauracji Śniadaniowej z drink barem , przepięknym oświetleniem i widokiem na miasto.
Pokoje przestronne z panoramicznymi oknami na piękny widoczek Bangkoku, szczególnie po zachodzie słońca. Łóżka wygodne. Niestety sporo brudu, okna nie myte chyba od lat a wyposażenie już mocno przestarzałe co nie neguje jego wysokiej wartości jakieś 20- 30 lat temu.Śniadania w hotelu bardzo obfite, niestety nie trafiają w moje gusta. Być może Azjaci kochają te smaki - dla mnie idealne porą obiadową ale jak na śniadanie niekoniecznie. Ilość i różnorodność potraw za to jest warta wyróżnienia.Część potraw robionych na oczach gości. Wrażenie za to wywarła na mojej osobie restauracja Sushi, która w określonych godzinach oferuje Menu degustacyjne i w bardzo niskiej cenie możemy jeść bez ograniczeń mając przy tym możliwość skosztowania przeróżnych specjałów kuchni Japońskiej łącznie z deserami i napojami.
Obsługa hotelu trochę pompatyczna i sztywna ale zaskakująco uprzejma, a specjalne uniformy rodem z realiów cesarskich robią niesamowite wrażenie.
Hotel raczej zapewnia komfort snu i panuje w nim cisza jeśli można o takiej mówić w centrum takiego chaosu i wrzawy jaką jest sam Bangkok. W pobliżu hotelu Chińska dzielnica i ulica pełna street foodów i ulicznego rzemiosła.
Hotel dotknięty zębem czasu ale urzeka swoim klasycyzmem i królewskim przepychem minionej epoki.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z widokiem na Bangkok na wyższych piętrach są najciekawsze.
Termin pobytu: marzec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, rajtorm
Zrecenzowano: 8 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Spędzone 2 noce na koniec 3 podróży po Tajlandii. To juz 3 wizyta w Bangkoku i najgorszy hotel. Myślę ze był super 30 lat temu- został na tym poziomie. Pseudo złota, zdobienia, ornamenty - pokryte tonami kurzu. Ale ok recepcja ujdzie. Pokoje są przygnębiające. Dla alergikow męka/ ściany w brudnych tapetach, dywany, nieprane zaslony i firany. Wentylatory od klimy i nawiew zawalone kurzem. Łazienka w ciemnych barwach by ukryć syf. Meble poniszczone, gniazdka odpadające. Oczywiście można udawać ze tego nie widać i powiedzieć ok hotel za tą cenę. Ale nie ok. Po kilku podróżach po Azji i świecie i spania w rożnych standardach - ten wypadł na dole listy. Lepiej czasem zwykle białe ściany, umyta Podloga ale odświeżone i schludnie. Aha okna się nie otwierają to o świeżym powietrzu można zapomnieć. Klima mimo pseudo regulacji na każdym poziomie idzie tak samo. Hotel nie dość ze przestarzały to bez klimatu - basen słabizna , kilka leżaków i znudzone kelnerki bo nikt nie chce kupować drinków za ceny hotelu 5*. Ceny w ogóle są jakieś chore w tym standardzie. Położenie - zgadza się wszędzie blisko - ale co za syfiata okolica, chińskie targowisko z bazarem jakich pełno fajnych w Bangkoku nie ma nic wspólnego. Ogółem nigdy więcej .

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, sabinatyrko
Zrecenzowano: 8 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel ma swoje lata ale jest na prawde w porządku. Pokoje znajduja się na wyzszych pietrach (my z 28 mielismy niesamowity widok na Bangkok) i sa duze. Bardzo dobra lokalizacja, sniadania smaczne, duzy wybór jedzenia. Czysto. Na 11 pietrze znajduje sie bar i basen.

Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, WWhereiss
Zrecenzowano: 13 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Miałem okazje być w tym hotelu kilkukrotnie. Za każdym razem byłem w pełni usatysfakcjonowany pobytem. Bardzo dobra lokalizacja, pyszne i urozmaicone śniadania, profesjonalna obsługa, komfortowe pokoje, sprawiają , że pobyt można zaliczyć do niezwykle udanych, polecam.

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, 948sebastianb