Zrecenzowano: 4 września 2019

Spędzilismy w hotelu Baiyoke Sky w Bangkoku jedną noc w połowie sierpnia. Miała to być extra atrakcja podczas pobytu w stolicy Tajlandii. Dodatkowa atrakcja szczególnie dla młodszej części naszej ekipy.
Zamówiliśmy pokoje w popularnym serwisie internetowym, w najwyższej części hotelu tj Space Zone. Pokoje od 64 do 74 pietra o ile dobrze pamiętam. Dostaliśmy pokoje na 72.
Zameldowanie: recepcja na 18. pietrze (!), działa całkiem sprawnie, niestety konieczne wpłacenia kaucji po 2500 THB za rezerwację. Dobrze, że na początku pobytu :-).
Ważna uwaga - Tajowie różnie mówią po angielsku i tu nie było wyjątku. Czasami trudno ich zwyczajnie zrozumieć lub zrozumieć co próbują przekazać.
Po kilkunastu minutach rozmów, rysowaniu na kartkach konfiguracji pokoi etc. udało się temat zamknąć i mogliśmy udać się do pokoi.
W ramach ceny dostaliśmy również śniadanie, bezpłatne WiFi, koktajl powitalny (bar na 83 piętrze), wejście na taras widokowy, oraz co również ważne, jako goście najwyżej położonych pokoi (czyli jednocześnie najdroższej części) mogliśmy wymeldować się do godziny 14:00 następnego dnia, a nie jak pozostali do 10:00. Jest to duża zaleta, szczególnie przy pobycie na 1 noc.
Pokoje: wszystko OK, w zasadzie nie można się do niczego przyczepić. Standard bardzo w porządku. Duże łóżka, bezpłatny sejf, w szufladach szlafroki.
Wyżywienie: śniadanie w restauracji na 82 pietrze. Urozmaicony bufet śniadaniowy. Sam wygląd "restauracji" może nie jest zachwycający, ale jedzenie smaczne, dużo i z różnych stron świata. Kawa czy posiłek na otwartym tarasie robi duże wrażenie.
Atrakcje: na 20 pietrze jest zewnętrzny basen. Niewielki, ale jest. Ręczniki w cenie. My korzystaliśmy tylko z basenu więc piszę tylko o tym, choć widziałem równiez stół do bilarda.
Ogólnie: na 1-2 noce bardzo dobrze. Dłuższy pobyt chyba byłby nieco męczący. Hotel, a w zasadzie taras widokowy, jest atrakcją turystyczną, dlatego ciągną tam tłumy turystów. Do hotelu przyjeżdża masa turystów z Chin. Czasami zwyczajnie nie da się dostać do windy, a kolejki do nich (tak, tak kolejki) miały po kilkanaście do kilkudziesięciu osób. Bywa to uciążliwe, bo aby się dostać się do recepcji trzeba z "dołu" dojechać jedną windą, następnie do pokoji przesiąść się w kolejną (jeździ do 78 piętra), a na śniadanie jeszcze w następną (do 83 piętra), z której to korzysta się również, aby dostać się na taras widokowy.
Na poziomie recepcji jest sklepik Family Mart, więc można zaopatrzyć się w różne artykuły spożywcze np. Changa lub Singha ;-). Poza tym dookoła hotelu, wieczorem masa straganów z jedzeniem (street food), owocami, pojami, pamiątkami, durnostojkami itd.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto zapłacić odrobinę więcej żeby mieć pokoje na najwyższych piętrach (Space Zone) - wysokość to największa atrakcja tego hotelu.
Dziękujemy, Wojto75
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BaiyokeSkyHotel, General Manager, Baiyoke Sky HotelOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Dear Wojto75,

We thank Wojto75 very much for sharing the experience of your visit and would like to apologize for your slight inconvenience.

Your feedback is truly thankful, we have humbly forwarded your compliments and comments to our team for their encouragement as well as improvement, regarding the English language barrier, it is one of our major projects of operational improvement, the human resources manager has already set the schedule of training and teaching for the development.

Just for information, kindly be advised that during the peak hours during lunchtime, the rapid way of using the lifts, in & out, up & down, can be arranged by the front desk team for our in-house guests by just simply informing the team at the front desk or call the duty manager's desk at the lobby for assistance.

Thank you very much too for your very clear description of your visit, your words are really useful and meaningful.

Last but not least, we hope you have had a pleasant journey back home.

Best regards,
General Manager

Zrecenzowano: 14 kwietnia 2019

Dostałam pokój na 63 piętrze z cudownym widokiem na Bangkok. Śniadania na 82 piętrze , przepyszne, duzy wybór. Dodatkowo za darmo wejście na wieżę widokową o każdej porze dnia. Niedrogo na baooking.com. Polecam naprawdę. Obsługa na najwyższym poziomie i pokoje przepiękne, przestronne, duże. Warto warto warto!! P. S Basen na 20 pietrze

Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Zofia S
Zrecenzowano: 9 kwietnia 2019

Mozna spedzic sporo czasu nie wychodząc z hotelu - widoki, restauracje, bary, basen, siłownia, masaże, centrum handlowe - wszystko w jednym. Pokój mialam na 30 pietrze, ogromny metraż, piekny widok, smaczne sniadanie, fajny basen i mega panorama z samej góry zwlaszcza nocą :)

Wskazówka dotycząca pokoi: wzielismy pokoj dla palących z myślą ze AC jest dobra. Niestety pokój śmierdział tytoniem i AC była kiepska jak na mozliwosc palenia.
Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, ohkarolajna
Zrecenzowano: 28 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel ma swoje lata ale jest godny polecenia.
Pokój na 70p robi wrazenie byl duzy czysty .
Recepcja jest na 18p. Basen na 20p śniadania na 81p jest tak bogate nie spotkałem takich podaczas podróży po tajlandii . Dla gości hotelowych winda oddzielna . Wjazd do sky baru jest gratis . Drinki sa tam w bardzo przystepnych cenach 150-180b . Okolica bardzo ruchliwa mega duzo straganow z ubraniami . Bardzo dobry dojazd z hotelu pociagiem stacja jest 200m od hotelu pociąg jedzie na lotnisko 30min kosztuje 50b.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, 964patrykk
Zrecenzowano: 18 stycznia 2019

Wspaniały obiekt w którym znajduje się hotelowe spa itp.Restauracja z pięknym widokiem :) Na 77 piętrze widok za szklaną ściana jednak na 84 platforma na zewnątrz kręcąca się wokół.Z cudownym widokiem

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Kasia W