szybko i chłodno

Szybko i sprawnie

Zrecenzowano: 17 października 2018
kmucha91
Nowy Sącz, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (13 814)

Zrecenzowano: 9 kwietnia 2019

tak jak w tytule - dobry srodek komunikacji - tani, szybki, czysty i chłodny. z centrum do lotniska dojechalam w pol godziny .

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, ohkarolajna
Zrecenzowano: 17 października 2018 z urządzeń przenośnych

Przejazd jest szybki i intuicyjny, obsługa lotniska kieruje bezpośrednio na pociąg i pomaga kupić bilety mniej ogarniętym turystom

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, kmucha91
Zrecenzowano: 10 października 2018 z urządzeń przenośnych

Szybko sprawnie ale nie za tanio .
Dobry sposob na poruszanie sie w zatloczonym miejscie.
Czasami w tloku:(

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
Dziękujemy, robertdS9340HD
Zrecenzowano: 3 września 2018

Warto chociaż raz się przejechać tą podniebną kolejką :) My jechaliśmy akurat na targ. Jeżeli ktoś jest w Bangkoku kilka dni to fajna alternatywa dla autobusów które stają w ogromnych korkach i tuktuków gdzie lubią naciągać turystów :)

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, bodhiitree
Zrecenzowano: 28 lipca 2018

Wiem dokładnie w ile dojadę na lotnisko i że nic się nie wydarzy! Cena niewielka. Wysiadasz na lotnisku, bez kluczenia. Zawsze wybieram hotel w pobliżu bo z taksówkami i korkami mam rózne doświadczenia a tu nic mnie nie zaskoczy :)

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, jolantak469