Zapisz

Duchowe przeżycie

Zrecenzowano: 3 maja 2019
899krzysztofg
Kraków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 934)

Zrecenzowano: 5 czerwca 2019

Miejsce warte odwiedzenia. Jedynie mnie raziło zderzenie świętego miejsca z miejscem spotkań towarzyskich młodzieży na ławkach na górce :)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, arek_moto
Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Świątynia Paśupatinath ceremonialne miejsce spalania zwłok, każde palenisko ma swoją cenę, grubości twojego portfela ma ogromne znaczenie. Prawdą jest taka, że niezależnie od pieniędzy, prochy wrzucane są do tej samej rzeki. Dla Europejczyka ogromny szok kulturowy i nieprawdopodobne duchowe przeżycie .

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, 899krzysztofg
Zrecenzowano: 2 marca 2019

w Nepalu to miejsce zrobiło na mnie największe wrazenie ...nie chodzi tu o sama swiatynie hinduistyczna do której zresztą mogą wejść tylko wyznawcy hindu lecz rytuał palenia ciał przy rzece Bagmati ….ciarki na plecach ..to wg mnie top 1 polecam !!

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Rafał M
Zrecenzowano: 24 listopada 2018

Wizyta tu była ciekawym aczkolwiek niełatwym doświadczeniem. Możliwość obserwowania obrządku kremacji pozostawia niepowtarzalne wrażenia. To niezwykłe jak w tym miejscu śmierć ściera się z życiem. To trzeba zobaczyć

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Edyta S
Zrecenzowano: 16 listopada 2018

Koniecznie należy odwiedzić tą część Katmandu ze względu na piękną historyczna zabudowę , a nocą na iluminacje świetną. Koronkowe okna i zdobienia budynków jeszcze bardziej wyglądają nocą.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, adammP6068KC