Duchowe przeżycie

miejsce magiczne ,nietuzinkowe ,niepowtarzalne

Zrecenzowano: 2 marca 2019
Rafał M
Polska Południowa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 131)

Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Świątynia Paśupatinath ceremonialne miejsce spalania zwłok, każde palenisko ma swoją cenę, grubości twojego portfela ma ogromne znaczenie. Prawdą jest taka, że niezależnie od pieniędzy, prochy wrzucane są do tej samej rzeki. Dla Europejczyka ogromny szok kulturowy i nieprawdopodobne duchowe przeżycie .

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, 899krzysztofg
Zrecenzowano: 2 marca 2019

w Nepalu to miejsce zrobiło na mnie największe wrazenie ...nie chodzi tu o sama swiatynie hinduistyczna do której zresztą mogą wejść tylko wyznawcy hindu lecz rytuał palenia ciał przy rzece Bagmati ….ciarki na plecach ..to wg mnie top 1 polecam !!

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Rafał M
Zrecenzowano: 24 listopada 2018

Wizyta tu była ciekawym aczkolwiek niełatwym doświadczeniem. Możliwość obserwowania obrządku kremacji pozostawia niepowtarzalne wrażenia. To niezwykłe jak w tym miejscu śmierć ściera się z życiem. To trzeba zobaczyć

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Edyta S
Zrecenzowano: 17 października 2018

Świątynia znajduje się nad rzeką Ghat i jest ciekawym obiektem kultu. Jak ma się szczęście lub dużo czasu wolnego to można uczestniczyć w ceremonii spalania zwłok. Na specjalnych katafalkach odbywa się palenie w którym uczestniczą tylko panowie z rodziny. Budynki dobrze utrzymany i wzbudza duże zainteresowanie na zdobienia .

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Adam M
Zrecenzowano: 11 października 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam ceremonię spalania zwłok. Jest to bardzo interesujące doświadczenie zobaczyć na własne oczy, jak traktuje się zmarłych i smierć w kulturze hinduskiej. Można tam zobaczyć feerię barw i poczuć cała gamę zapachów.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, elgosia