Kartagina

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2017
mareksosnowiec
Sosnowiec, Polska

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

hmm.. nie podnieciło mnie to strata pieniedzy ,
chodzenie po kolana w trawie żeby przewodnik pokazal kawałek kraweznika ,kawałek mozaiki na ziemi,spodziewalismy się czegoś lepszego i ciekaweszego niz chodzenie wsród krzakoci chyba że ktos serio jest zainteresowany oglądaniem krawezników ,kawałkami kafelek podłogowych i kawałkami kamieni

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, 727kasiaw
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

To wyjątkowe miejsce. Warto odwiedzić ten swoisty pomnik dużego kawałka historii (nawet jeśli jej nie lubimy). Czuć tu wyjątkowa atmosferę minionych wieków.

Dziękujemy, camillen716
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Dzieje słynnej Kartaginy są nam znane.Ale być tutaj i poczuć to miejsce jest po prostu bezcenne. Polecam każdemu nawet tym którzy nie lubią historii,by odwiedzić to miejsce.Bo o dziwo zachowane jest nie najgorzej.Mimo upływu czasu.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2016
Dziękujemy, 1986Justyna
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2017

Nie można spodziewać się przepychu bo wiadomo jaka była historia Kartaginy - tyle zostało i dobrze, że zachowano chociaż tyle - widać starania o zachowanie tej historii dla pokoleń- polecam w czasie odwiedzin Tunezji.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
Dziękujemy, mareksosnowiec
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2015

Starożytne miasto założone przez Fenicjan, później skolonizowane przez Rzymian. Udostępniane do zwiedzania ruiny to pozostałości po termach Antonina, które swoją historią przybliżą nam obyczaje panujące w dawnym Rzymie.
Łatwy dojazd kolejką z Tunisu.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2014
Dziękujemy, Karolina S