Ruiny, które warto zobaczyć

Zrecenzowano: 17 lipca 2019
jedrek_rakoczy
Krosno, Polska
El Badi - nie pomijać!

Rozległa rezydencja al Mansura, a właściwie jej ruiny dają wyobrażenie wspaniałosci i świetności... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 lutego 2018
MoAnMaWiMa
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 946)

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Bardzo ciekawe miejsca, ruiny z ekspozycją, można zwiedzać katakumby, wejsc na mur. Miło spędzony czas, polecam. Obecnie koszt 70 MAD.

Dziękujemy, K_kK980r
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Dziś El Badi to tylko ruiny, ale i tak warto je odwiedzić, by zobaczyć ślady wspaniałej architektury. Z wieżyczek jest też całkiem niezły widok na miasto. Blisko do centrum i bardzo tanie bilety.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, jedrek_rakoczy
Zrecenzowano: 3 czerwca 2018

Cały kompleks widac że wielki musiał być ale stan biezący taki że nie potrafiłem mimo wysiłku od tworzyc żadnej imaginacji tego jak musiał wyglądać w latach świetności. Ale widok bocianów gniazdujących na murach mnie wzruszył. Poczułem się jak bym zobaczył znajomych z Polski i nagle odkrył "gdzie one są kiedy tak nagle zima znikają". Ale to nieprawda :-) - te z Polski nie odlatują do Maroka , nasze latają do Egiptu. Jednak to bardzo nieoczekiwane poczucie swojkości.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
Dziękujemy, GrzegorzPietras
Zrecenzowano: 18 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce godne polecenia ! Wstęp 10 mad. O wiele mniej turystów niż w Pałacu Bahia. Widok z tarasu widokowego super. Jak dla mnie obowiązkowy punkt do odwiedzenia w Marrakeshu.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
1  Dziękujemy, Bisuta
Zrecenzowano: 12 marca 2018

Warto zobaczyc ,chodz wnetrza sa puste,mozna podziwiac wspaniala architekture.Bilety wstepu bardzo tanie

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
Dziękujemy, LarysaL14