“Super ”
Snack Toubkal — recenzja

Snack Toubkal
Nr 178 wśród 1 182 Restauracje (Marrakesz)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Przychodzilismy tu 3 razy z rzędu. Polecam usiąść na piętrze wtedy nie atakują sprzedawcy. Jedzenie bardzo smaczne. Przesympatyczny kelner. Ceny niskie.

Dziękujemy, adaberc

Zrecenzowano 6 września 2019

Jedzenie znośne , choć kuchnia marokańska nie należy do moich ulubionych - jest mdła i pozbawiona charakteru. Ponieważ w Maroku wiele razy zdarzyło mi się dostawać np. niejadalny i twardy jak rzemień tajin, fakt że w restauracji Tajin wszystko dało się zjeść , można zapisać na jej duży plus . Położenie tuż przy ruchliwym placu , co sprawie co 5 sekund trzeba się opędzać od handlarzy wszelkim badziewiem.Przed słońcem chronią tylko parasole, a jedzenie w temperaturze 40 stopni jest osobliwym doznaniem.
Osobliwością jest jeden z kelnerów, który na mój widok wrzeszczał z daleka :
Polska ! Dobry dobry ! Lewandowski !

Dziękujemy, Karol515
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Obsługa zależy od rewiru, raz obsługiwał nas kelner, który wyjaśnił nam co jest co i ile tego jest. Następnego dnia kelner przy innym stoliku poruszał się jak ospały. Jedzenie raz ok. innym razem przesuszone jakby czekało na klienta. Czystość średnia, szczególnie szklanek, wyglądały jak umyte w zimnej wodzie (jakieś zatłuszczone). Ceny z kolei bardzo przystępne, jedna osoba spokojnie naje się za 40-50 DIH

Dziękujemy, Krzysztof K
Zrecenzowano 20 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Kuskus idealny,tażin jagnięcy też.
Wszystko tak jak w menu.
Chleb z sosem podano gratis i uwaga:nie doliczono.
W Maroku to się nie zdarza,raczej doliczają za coś czego nawet nie podano;)
Ceny świetne,dania większe niż u konkurencji.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, depechowiec
Zrecenzowano 8 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Bar godny polecenia. To jeden z lepszych obiadów jakie jedliśmy w całym Maroku a do tego dość tani, bo cały obiad można zjeść już za 50 MAD. Harira chyba najlepsza że wszystkich!

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, jerzyn153

Snack Toubkal — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Marrakesz, Marrakech-Tensift-El Haouz Region

Byłeś(-aś) w Snack Toubkal? Podziel się wrażeniami!