Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Dobra lokalizacja hotelu, niedaleko do centrum miasta. Bardzo miły i uprzejmy personel. Pokoje czyste, nieźle wyposażone, wygodne łóżka. Posiłki w restauracji hotelowej bardzo dobre i urozmaicone, a obsługa profesjonalna. Bardzo dobra kawa i pyszne ciasteczka. Hotel godny polecenia, naprawdę dobry stosunek jakości do ceny.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Ewa781
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: lailabourbah, Responsable reservation , Mogador Express GuelizOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear Ewa781,

Thank you for such wonderful comments!

Sincerely,

Zrecenzowano: 4 stycznia 2018

Bardzo ładnie umeblowane pokoje(ładne,nowe meble).Maleńka łazieneczka-ale za to z suszarka do włosów,co jest rzadkością !Działające ogrzewanie(a byłam w grudniu).Balkon-klatka z widokiem na plac przy basenie,ale za to cichy pokój.Dobre jedzenie-klopsiki z baraniny!-palce lizać. Wi-fi tylko w pokojach

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, Mauuriz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Laila B, Responsable réservation , Mogador Express GuelizOdpowiedź udzielona 9 stycznia 2018

Dear Valued Guest,
Thank you for such wonderful comments!
We are so glad to hear that you had a nice time during your stay with us and that you were able to enjoy our hotel's amenities; it was a pleasure to provide you with a seamless stay. We are thrilled every experience you had exceeded your expectations and hope we get the opportunity to continue to welcome you back in the future.
Sincerely,

Zrecenzowano: 19 czerwca 2017

Hotel blisko centrum choć nie w samym centrum , niedaleko stacji kolejowej , chociaż raczej nie podróżowaliśmy koleją. Położony przy ruchliwej ulicy więc pokoje radzę rezerwować od strony basenu. Nienowy i widać to głównie w wyposażeniu łazienki. Pokoje całkiem przestronne, łózko wygodne. Przesiąknięty dymem papierosowym - główny problem w Maroko. Kolacje i śniadania całkiem urozmaicone, jak poprzednicy stwierdzam brak alkoholu nadal :-)). Ale nie przyjechaliśmy tam się upijać. Obsługa sprawna. Życzliwa. Na weekend godny polecenia.

Wskazówka dotycząca pokoi: od strony basenu.
Termin pobytu: marzec 2017
Dziękujemy, endrjuWS
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Laila B, Responsable Réservation , Mogador Express GuelizOdpowiedź udzielona 22 czerwca 2017

Dzień Dobry,
Dziękujemy bardzo za recenzję na tripadvisor i za czas poświęcony na podzielenie się z nami swoimi wrażeniami z wizyty w hotelu Mogador Express Gueliz w Marrakech.
Jest nam niezmiernie miło, że był Pan zadowolony z lokalizacji naszego hotelu,
Mam nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Pana ponownie przy okazji kolejnych przyjazdów do Marrakech.
Z poważaniem,

Zrecenzowano: 1 stycznia 2017

Bardzo duży hotel z różnymi pokojami, położony ok. 20 min od centrum. Odległość od centrum nie stanowi problemu, za 2 euro można szybko dojechać taksówką, których jest bardzo dużo. Większość zakupów można zrobić w markecie znajdującym się tuż obok (około 50 m). Hotel o przyjemnym wystroju w marokańskim stylu. Główną jego zaletą jest czystość i bardzo miła , pomocna obsługa. Nie mam też żadnych zastrzeżeń do posiłków. Bufet - duży wybór, bardzo smaczne i ładnie podane potrawy.W trakcie kolacji muzyka na żywo, spokojna i nastrojowa. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i nikt nie będzie głodny. Pokoje bardzo różne, dostaliśmy baardzo duży! pokój z dużą łazienką , z widokiem na główną ulicę. Wzdłuż ulicy długo odbywał się "targ", poziom hałasu podnosili również ciągle trąbiący kierowcy. Na naszą prośbę bez problemu zaoferowano nam zmianę pokoju na inny, cichy z oknami na zaplecze. Ten pokój był znacznie mniejszy, ale również czysty. Zrezygnowaliśmy z przenosin, zostaliśmy w większym, w którym przed północą było już cicho. W trakcie zwiedzania Maroka raz jeszcze trafiliśmy do tego hotelu .Tym razem dostaliśmy jeszcze inny pokój, dosyć duży, cichy i z piękną łazienką .Komfort noclegu obniżyły zbyt twarde materace, ale to już subiektywna ocena.
Podsumowując, duży, czysty hotel z wieloma różnymi pokojami, myślę, że każdy może znaleźć pokój mu odpowiadający, obsługa jest bardzo elastyczna.

Termin pobytu: listopad 2016
Dziękujemy, Karina009
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Laila B, Responsable Réservation , Mogador Express GuelizOdpowiedź udzielona 13 stycznia 2017

Karina drogie
Uprzejmie dziękujemy za wybór hotelu za tak pochlebna recenzje na portalu Tripadvisor.
Jest nam bardzo miło słyszeć że pobyt w naszym hotelu spełnił Pani oczekiwania. zawsze staramy się zachowywać najwyższe standardy obsługi.
Jeszcze raz dziękujemy za Pani rekomendację oraz zapraszamy do skorzystania z naszych usług w przyszłości.
Z wyrazami szacunku

Zrecenzowano: 20 listopada 2016

Bardzo duży hotel, pokoje przyzwoite, czyste ,średniej wielkości . Nie polecam pokoju z balkonem ,a raczej klatą :) z widokiem na ruchliwą ulicę. Co bardziej wrażliwi będą mieć problemy z zaśnięciem. A alkoholu jako usypiacze nie sprzedają w tym hotelu z powodu przekonań właściciela. Udogodnieniem w podziemiach jest duży, można powiedzieć hipermarket- również ten sam właściciel :)
Personel miły i szybki .Śniadania bardzo różnorodne. A wieczorem do kolacji śpiewał wokalista

Termin pobytu: listopad 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Katarzyna Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Laila B, Responsable Réservation , Mogador Express GuelizOdpowiedź udzielona 26 grudnia 2016

Katarzyna drogie
Z wyrazami szacunku