Marrakesz

“Dinner”

La Cantine Des Gazelles
Nr 11 wśród 1 186 Restauracje (Marrakesz)
Zrecenzowano 13 września 2019

Pyszne jedzenie, miła obsługa, bardzo przystępne ceny. Za menu dnia czyli sałatkę, kuskus i mus czekoladowy zapłaciliśmy 95 dirhamow. Porcje spore, więc ledwo daliśmy radę. Było pysznie, polecam! Wrócimy tam jutro:)

Dziękujemy, Aga J

Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tej restauracji 4 razy. Jeżeli chodzi o stosunek ilości do ceny- polecam. Smak również bardzo dobry. Słabe jest to, ze trzeba dopraszać się o miejsce dla gości. Po godzinie 19:00 wszyscy są odprawiani z kwitkiem pod pretekstem „to let, you must have reservation”. W godzinach wieczornych mimo dużej liczby wolnych stołów nie ma możliwości zjedzenia posiłku(sytuacja powtarzała się 2 razy dzień po dniu). Często również przed godzina 15:30(w godzinach 15:30-19:00 lokal nie funkcjonuje) trzeba czekać na to by Ktoś zechciał poprowadzić do stołu lub informuje by przyjść i spróbować później- mimo kilku wolnych stołów. Jeżeli chodzi o obsługę to zależy. Jedni obsługują sprawnie i bez narzucania swojej osoby. Inni próbują w sposób nieudolny zrobić wokół siebie show. Jeżeli Ktoś chce zjeść dobre marokańskie jedzenie bez względu na wszystko to polecam, jeżeli oczekujemy czegoś więcej warto poszukać innego lokalu.

Dziękujemy, Damian P
Zrecenzowano 16 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Nieduży fajny lokal z bardzo miłą obsługą !
Serwowane dania są naprawdę pyszne. Jedyny minus miejsca jest taki, iż jedząc na zewnątrz gdzie jest kilka stolików był ogromny ruch i chaos. Polecam stolik wewnątrz ;)

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, AgnieszkaFa
Zrecenzowano 20 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, przyprawione i aromatyczne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Duże porcje. Obsługa bardzo miła, kulturalna .

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, T2927PYannat
Zrecenzowano 27 lutego 2018

Tagine ze śliwkami I orzeszkami to niebo w gębie. Na uwagę zasługuje duża ilość mięsa wołowego. Polecam

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Damian C

La Cantine Des Gazelles — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Marrakesz, Marrakech-Tensift-El Haouz Region

Byłeś(-aś) w La Cantine Des Gazelles? Podziel się wrażeniami!