Zrecenzowano: 14 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziłam tu 2 noce w czasie wycieczki objazdowej. Pokój i łazienka bardzo przestronne. Zachwycająca recepcja, zgodna z europejskim wyobrazeniem o wschodzie. Pokój czysty, niestety po łazience widać zużycie. Hotel ma basen (po drugiej stronie ulicy) oraz hammam ( przystępne ceny). WiFi dostępne jest tylko przy recepcji. Niestety w pokoju brak lodówki.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, AgaPraga
Zrecenzowano: 11 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel oddalony od centrów miasta. Raczej jest tu spokojnie. Ranna pobudka z głośników minaretu zapewniona. Wzrok przyciąga bogata aranżacja wnętrza. SPA i bar sprawne. Restauracja serwuje miejscowe potrawy. Obsługa uczynna i przyjazna. Jest czysto.
WIFI w lobby.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, HARAAM
Zrecenzowano: 16 stycznia 2018

Bardzo przyjemny hotel, piękne wnętrza, hol , recepcja robią bardzo dobre wrażenie i nastrajają do relaksu. Bardzo mili ludzie z obsługi. Czysto. Cicho , hotel położony na uboczu. Pokój właściwie przestronny apartament z bardzo wygodnym łóżkiem , ogromną łazienką. Bardzo przyjemne dwa noclegi.

Termin pobytu: marzec 2017
Dziękujemy, endrjuWS
Zrecenzowano: 5 stycznia 2018

Hotel architektonicznie jest BAJECZNY !Wejście do hotelu,foyer imponuje przestrzenia i mozaikami,cudownymi,niekończącymi sie mozaikami. Jedzenie niezłe ale serwowane(wolałam w Maroko forme szwedzkiego stołu) ale obsługa najsympatyczniejsza ze wszystkich hoteli w jakich nocowaliśmy. Bardzo serdeczna i wplatajaca często słowa polskie. Ale pokoje i ogrzewanie!!!! Nocowalismy tam dwa dni i w pierwszym dniu trzykrotnie musiałam zmieniac pokój. W pierwszym(owszem pieknie umeblowanym) smierdziało stechlizna i temp nie wzrastała powyżej 13 stopni-a była to zima-grudzień. W drugim pokoju-umeblowania koszmarne,brak smrodu stechlizny ,temperatura nie ruszała powyzej 14 stopniu. W trzecim pokoju(i juz wiecej pokoi na zmiane nie było).Nic nie działąło. I byłam zmuszona z chora córka z dreszczami i goraczka przesiedziec godzine w okolicach recepcji "na walizkach" aż naprawia ze swoim slimaczym tempem ogrzewanie w którymś pokoju. Całe noce niestety nie przespałam.Ogrzewanie hałasowało niemiłosiernie ponadto klimatyzatory chyba pamietały "wsteczne lata świetle "-kurz i brud jaki sie z nich wydostawał...no niestety "strach sie bać".Ocene tak wysoką daje za architekture i przesympatyczna obsługę

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze sa pokoje w lewym skrzydle -nie ma windy(oprócz ostatniego pietra)Apartament dwupokojowy jest mega ekskluzywny -wi-fi w pokoju
Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, Mauuriz
Zrecenzowano: 27 lutego 2017

Hotel super głównie dzięki wspaniałej obsłudze.Pokoje czyściutkie z dość dużymi łazienkami.Każdego dnia sprzątane. Obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna. Wspaniali i życzliwi ludzie. Recepcja sliczna. Wszystko klimacie Maroka. Darmowe wi fi.Jedzenie dobre choć bez rewelacji. Jak dla mnie najlepszy hotel podczas wycieczki objazdowej.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze pokoje od recepcji schodami w lewo np. 511. W tych pokojach jest dostęp do internetu.
Termin pobytu: luty 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi